Sosyal medya fenomeni Kasia Bucko, vücudunu tamamen saran ve vücut hatlarını ortaya çıkartan transparan kıyafetiyle nefesleri kesti. Sosyal medyada 800 bini aşkın takipçisi bulunan fenomen ismin cesur paylaşımı hayranlarından tam not almayı başardı.

Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan fenomen isim Kasia Bucko yaptığı son paylaşımla hayranlarını heyecanlandırmayı başardı. Mücavher detaylardan oluşan transparan tulumuyla yatağın üzerine oturarak çekilen pozlarını paylaşan Bucko, hayal gücüne hiçbir şey bırakmadı. Vücut hatlarını belli eden tulumuyla Bucko’nun yaptığı paylaşım kısa sürede beğeni rekoru kırdı.

Eartheater ve Lourdes Leon tuvalette öyle bir poz verdi ki... Eartheater ve Lourdes Leon tuvalette öyle bir poz verdi ki...

GÜZELLİĞİ MEST ETTİ

Parıltılardan oluşan transparan tulumunu pırlantalı gerdanlıkla tamamlayan Bucko, hafif bir makyaj ve doğal saçlar tercih etti. Sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çeken gönderisi Bucko’nun paylaşımı beğeni rekoru kırdı. Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü Bucko’nun güzelliğini öven yorumlarda birleşti.