Sol Yanım 12. Bölüm FULL İzle (Tek Parça - FİNAL)

Sol Yanım 12. Bölüm FULL izle! Çarşamba akşamları Star TV'de yayınlanan Sol Yanım yeni bölüm merakla bekleniyor. Dizinin hayranları Sol Yanım bu akşam var mı yok mu araştırıyor. İşte Sol Yanım yeni bölümle alakalı merak edilenler ve 17 Şubat Star TV yayın akışı...

Yayınlandığı günden bu yana ekranlarda fırtınalar estiren Sol Yanım dizisinin yeni bölümü merakla bekleniliyor. İzleyiciler arama motorlarında yoğun olarak ''Sol Yanım yeni bölümü ne zaman'' sorusu soruluyor. 

İşte Sol Yanım yeni bölümle alakalı merak edilenler ve 17 Şubat 2021 Star TV yayın akışı...

Sol Yanım 12. bölümü 17 Şubat 2021'de Star TV'de ekrana gelecektir. Diziyi kaçıran veya tekrarını izlemek isteyenler Star Tv'nin  internet sitesinden HD olarak izleyebilirler.

'Sol Yanım’ seyirciyi genç yaşta kendi ayakları üzerinde durmayı öğrenmiş ve annesinin bakımını üstlenmiş Serra ile varlıklı Kutlusay Ailesi’nin veliahtı Selim’le tanıştıracak. Serra ve annesinin mütevazı mahalle hayatına karşılık, Kutlusay Malikanesi ve ailenin göz alıcı lüks yaşamı hikayenin merkezinde yer alacak.

Çok başarılı bir öğrenci olan Serra’nın burslu okuduğu, Selim’in ise adeta mecburiyetten devam ettiği, kendilerinin olan Kuzey Üniversitesi ise üniversite yaşamına dair birbirinden eğlenceli ve sürükleyici hikayeler sunacak. Kadronun genç oyuncularının birbirinden çarpıcı tarzları gençler arasında yeni bir akım başlatacak....

OYUNCULAR:
Özge Yağız
Tolga Mendi
Cemre Baysel
Emre Bey
Defne Samyeli
Cansel Elçin
Esra Bezen Bilgin
Deniz Barut
Taner Rumeli
Seda Akman
Benian Dönmez
Feyza Civelek
Tuğçe Açıkgöz
Ecem Atalay
Ergül Miray Şahin
Emre Dinler
Oktay Çubuk
Aleyna Şen
Yavuz Pekdiker
Demet Genç
Haydar Koyel
Celal Tak
Murat Balcı
Özgür Cem Tuğluk
Efe Taşdelen
Ayşe Kırca
Hasret Usneker

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.