Yeni parti kuracağı konuşulan Muharrem İnce'den flaş sözler!

Son günlerde yeni parti kuracağı konuşulan Muharrem İnce iddialarla CNN Türk'ten Fulya Öztürk'e bomba açıklamalar yaptı. İnce, ''Önümüzdeki hafta her şeyi açıklayacağım.'' dedi.

Muharrem İnce, yeni parti kuracağı iddialarına ilişkin CNN Türk'e konuştu. Kanalın Yalova'daki evin kadar geldiği için sorularını cevaplamayı kabul ettiğini söyleyen İnce, gazeteci Fulya Öztürk'ün sorularını cevapladı.

Muharrem İnce, "Pek çok gerçek var, pek çok da yalan var. Sabırla bekleyin. Hain diyenler, bölücü diyenler hepsini biliyorum. Kim hain, kim bölücü herkes önümüzdeki haftayı beklesin." şeklinde konuştu.

İnce, yeni parti ile ilgili şunları söyledi:

"Önümüzdeki hafta Ankara'ya gideceğim.
Ankara'da ne yapmak istediğimi, neler olduğunu, hakkımda bir sürü iftiralar var, yalanlar var, pek çok ipe sapa gelmez adam var, bunları duyuyorum, kulaklarımı kapadım.
Önümüzdeki hafta Ankara'da her şeyi bütün detaylarıyla orada açıklayacağım.
Bugün size nezaketsizlik olmasın diye bahçemin kapılarını açtım, İstanbul'dan buralara kadar gelmişsiniz, hiçbir şey söylememek saygısızlık olur size ama önümüzdeki haftayı bekleyeceksiniz.

Arkadaşlarım da ben de takip ediyorum, yazılıp çizilen şeylerin tümünden haberim var.
Pek çok gerçek var, pek çok da yalan var. Sabırla bekleyin.
Hain diyenler, bölücü diyenler hepsini biliyorum.
Kim hain, kim bölücü herkes önümüzdeki haftayı beklesin. Biz Atatürk'ün partisinin 40 yıllık neferiyiz. Onun için biraz sabır."

İnce, "Küskün müsünüz CHP'ye" sorusuna ise, "Hayır" yanıtını verdi.

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2020, 13:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.