Ümit Özdağ'dan CHP'li Engin Altay'a hiç olmadığı kadar sert sözler

İYİ Parti'den ihraç edilen ancak mahkemenin kararı iptal etmesiyle yeniden geri dönen İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, TBMM'de basın toplantısı düzenledi. Özdağ, çok sert sözlerle CHP Grup Başkanvekili Engin Altay'a yüklendi.

Ümit Özdağ'dan CHP'li Engin Altay'a hiç olmadığı kadar sert sözler
banner150

İYİ Parti'den ihraç edilen ancak mahkemenin kararı iptal etmesiyle yeniden geri dönen Ümit Özdağ, TBMM'de basın toplantısı düzenledi. Özdağ, çok sert sözlerle CHP Grup Başkanvekili Engin Altay'a yüklendi.

İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, TBMM'de düzenlediği basın toplantısıyla Ankara 1. Asliye Hukuk Mahkemesi'nin İYİ Parti'den ihraç kararını bozmasını değerlendirdi.

Özdağ, yaptığı açıklamalarda CHP Grup Başkanvekili Altay'ın ihraç kararının iptal edilmesi hakkında, "İYİ Parti içine atılmış bir fitne, fesat, nifak tohumudur." demesine sert tepki gösterdi. Özdağ, “Sayın Engin Altay’ın açıklaması seviyesiz bir açıklamadır” dedi.

Özdağ, 'İYİ Parti'nin varlığı CHP sayesindedir' gibi bir lafa maruz kaldıklarını belirterek, "İYİ Parti ne varlığını CHP'ye borçludur, ne de CHP'nin korumasına muhtaçtır. İYİ Parti kurulduktan sonra 7 ay sonra girdiği ilk seçimde CHP'nin onlarca yıl sonra aldığı oyun yarısını almıştır." şeklinde konuştu. 

Ayrıntılar geliyor...

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2021, 11:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.