Ülkemde de Partimde de Diktatör İstemiyorum

Genel Başkanlığa adaylığını açıklayan Muharrem İnce, Kılıçdaroğlu'nu diktatörlükle suçladı.

Ülkemde de Partimde de Diktatör İstemiyorum
banner150

CHP'de cumhurbaşkanlığı seçiminin kaybedilmesinin ardından başlayan tartışmalar sonucunda alınan kurultay kararının ardından Muharrem İnce başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

 

TBMM'de bir basın toplantısı düzenleyen İnce, "Tabii ki ne için bıraktığımı biliyorsunuz. Kurultayımızın tarihi belli oldu, genel başkanlığa aday olacağım" şeklinde konuştu.

 

Genel Başkan Kılıçdaroğlu'na sert sözlerle yüklenen İnce, "Partiyi birinci yapamayan genel başkan istifa etmiş kabul edilecektir. Koltuğa yapışıp kalmayacaktır. Seçildikten itibaren ilk 2 seçimde genel başkan gider. Tayyip Erdoğan çıkıyor birinci olamazsam istifa edeceğim diyor siz çıkamazsınız istifa ediyor musunuz diyor cevap veremezsen zaten Erdoğan'a 5 puan kazandırıyorsun.

 

Mertçe olacağız, adam gibi davranacağız. Partini lider yapamıyorsan gideceksin. Ben ülkemde diktatör istemiyorum, partimde de istemiyorum. Ben adayım, bir oyunun bir planının parçası değilim." ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2014, 16:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner154

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.