Muhalefetin cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener mi olacak?

CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun ''adaylık'' açıklamasıyla başlayan ''muhalefetin Cumhurbaşkanı adayı kim olacak'' tartışmalarında AK Parti iktidarına yakın medyadan dikkat çeken bir iddia...

Muhalefetin cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener mi olacak?

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'Cumhurbaşkanı adayı olabilirim' çıkışı sonrası gözler İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e çevrilirken, gazeteci Hasan Öztürk Millet İttifakı'nın çatı adayı için dikkat çeken ifadeler kullandı.

Gazeteci Hasan Öztürk, Yeni Şafak'taki bugünkü köşesinde muhalefetin son günlerde erken seçim ve Cumhurbaşkanlığı adaylığı konusunda yaptığı açıklamalarla ilgili bir yazı kaleme aldı.

Öztürk, “Çatı aday Akşener mi? Yoksa herkes kendi adayıyla mı seçime girecek?” diye sordu ve İYİ Parti Lideri Meral Akşener'in Millet İttifakı'nın çatı adayı olabileceğini öne sürdü.

'SİZİ İKNA ETTİ Mİ?'

Öztürk yazısının devamında "Yoksa muhalefetin baştan bu yana akıl hocalığını yapan Hakan Bayrakçı sizi ikna mı etti? 'Birinci turda herkes kendi adayını çıkartsın. Seçim ikinci tura kalsın. İkinci turda ortak aday kazanır' tezi sizi heyecanlandırıyor mu?" ifadelerine yer verdi.

Hasan Öztürk'ün yazısının tamamı için...

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2021, 10:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.