MHP'nin milletvekili aday listesi açıklandı! Kahramanmaraş'ta sürpriz isimler...

MHP, 24 Haziran'da cumhurbaşkanı seçimiyle beraber yapılacak 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için milletvekili aday listesini açıkladı. Kahramanmaraş'tan 1'nci sıra Sefer Aycan oldu.

MHP'nin milletvekili aday listesi açıklandı! Kahramanmaraş'ta sürpriz isimler...
banner150

MHP, 24 Haziran'da cumhurbaşkanı seçimiyle beraber yapılacak 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için milletvekili aday listesini açıkladı.

Buna göre, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli aday listesinde memleketi Osmaniye’den 1'inci sırada yer aldı.

Kahramanmaraş’tan Milletvekili sıralaması ise şöyle; 1’nci sırada Sefer Aycan yer alırken 2’nci sıra Zuhal Karakoç Dora, 3’ncü sıra Fatih Ceyhan, 4’ncü sıra Sermet Yıldız, 5’nci sıra Ömer Özkan, 6’ncı sıra Zafer Öner, 7’nci sıra Nusret Güloğlu, 8’nci sıra Mustafa Pehlivan oldu.

Listede, Ankara 1'inci Bölge 1'inci sırada Mevlüt Karakaya, 2'nci  sırada Zühal Topçu ve 3'üncü sırada Eyüp Yıldız aday gösterildi. Ankara 2’nci Bölge 1'inci sıradaki Sadir Durmaz'ı Nevin Taşlıçay ve Abdullah Ağar takip etti.  Ankara 3'üncü Bölge 1'inci sırada yer alan Yaşar Yıldırım'ı ise Erkan Haberal ve Fatih Çetinkaya izledi.

İstanbul'da listenin ilk 3 sıralarında; 1'inci Bölge'de Edip Semih  Yalçın, İzzet Ulvi Yönter ve Mehmet Bülent Karataş, 2'nci Bölge'de Celal Adan,  Cemal Çetin ve Nur Tuğba Aktay, 3'üncü Bölge'de ise Feti Yıldız, İsmail Faruk  Aksu ve Arzu Erdem bulunuyor.

İzmir'de ilk 3 sıralarda; 1'inci Bölge'den Hasan Kalyoncu, Selahattin  Şahin ve Cihan Aslan, 2'nci Bölge'den ise Tamer Osmanağaoğlu, Abdulkadir Bektaş  ve Yalçın Koçyiğit aday gösterildi.

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2018, 07:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.