MHP'de nereye varacak bu işin sonu?

MHP'de son günlerde yaşanan teşkilatları görevden alma operasyonu karşısında Fox TV anchorman'i Fatih Portakal Devlet Bahçeli'ye yüklendi. Sokaktaki vatandaş ise; Nereye varacak bu işin sonu? demekten kendilerini alamıyorlar.

MHP'de nereye varacak bu işin sonu?

 

FOX Ana Haber anchorman'i Fatih Portakal, Devlet Bahçeli'ye çok sert açıklamalarda bulundu.


MHP'de muhalif isimlere yakın olarak belirlenen bazı il ve ilçe teşkilatları kapatılarak yönetimdeki isimlerin görevden alınmalarına haber proğramında Fox Haber anchorman'i Fatih Portakal, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye yüklendi.


Portakal, Bahçeli'ye yönelik şunları söyledi; "Bir taraftan rakip olarak gördüğünüz bazı kişileri; Erdoğan'ı kastediyorum, diktatör olarak suçlayacaksınız. Bahçeli'nin adını veriyorum şimdi de, kendi partinizde muhalif hareket var diye kepenkleri kapatacaksınız. Bu nasıl bir yönetim anlayışıdır, partisinin içerisinde demokrasi olmayan bir parti, acaba ülkeye nasıl demokrasi getirecek." dedi.

 

Nereye varacak bu işin sonu?

 

MHP'de muhalif kanadın gücünü azaltmak adına 15'e yakın teşkilatın kapatılmasını sokaktaki MHP'ne gönül vermiş insanların birbirlerine sordukları en can alacı soru ise; "Daha hangi ildeki teşkilatlar kapatılacak? Nereye varacak bu işin sonu?" demekten kendilerini alamadıkları görülüyor.

 

TEŞKİLATLARIN KAPATILMASI CAPS OLDU
 

MHP teşkilatlarının birbiri ardına kapatılması sosyal medyaya böyle yansıdı: "Patron çıldırdı kapatıyoruz"

 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE