Mahir Ünal'dan çok sert tepki: Buna siyaset diyemeyiz!

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal, Göksun'da muhtarlarla bir araya geldi.

Mahir Ünal'dan çok sert tepki: Buna siyaset diyemeyiz!
banner150

Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesi Alparslan Türkeş Mesire Alanı'nda muhtarlarla bir araya gelen Ünal, burada yaptığı konuşmada, dünyada güç dengesinin değiştiğini ve kaçınılmaz olan bu değişimin Avrupa'nın önde gelen ülkeleri tarafından da yavaş yavaş kabul edildiğini söyledi.

Ortaya çıkan yeni güçlerden birinin de Türkiye olduğunu vurgulayan Ünal, bundan hiç kimsenin şüphesi olmadığını ifade etti. Türkiye'nin yeni güç olmasının mimarının, önderinin Recep Tayyip Erdoğan olduğunu dile getiren Ünal, "içeride bazı kafaların bunu kabul etmediğini ve Erdoğan düşmanlığı yaptığını" belirtti.

"KUSURA BAKMAYIN"
Yaşanan bazı olayların yoruma gerek bıraktırmadığını belirten Ünal, şöyle konuştu

"Türkiye'nin yeni güç olmasının lideri Erdoğan'dır. Onun dik duruşu, milletine duyduğu sevda ve 17 yıllık mücadelesi bunun büyük şahididir. Bunu, dost, düşman herkes takdir ediyor. Şimdi düşman düşmanlığından dolayı Türkiye'nin bölgede, bölgeyi düzenlemek ve dizayn etmek isteyenlerin isteklerine boyun eğmediği ve Türkiye'nin çıkarları doğrultusunda hareket ettiği için Tayyip Erdoğan'a düşman, düşmanlar ama içeriye baktığımızda içeridekilerin niye düşman olduklarını anlamakta zorlanıyoruz. Şimdi Erdoğan düşmanlığı öyle bir hale getirmişki bazı kafaları, PKK orman yakıyor, dönüp PKK'ya neden ormanları yakıyorsun demek yerine kimi suçluyorlar Erdoğan'ı ve AK Parti'yi suçluyorlar. Diyorsun ki ya bak PKK ormanları yakıyor ve bunu da üstleniyor. 'Yok yok' diyor 'PKK yakmamıştır.' Artık düşmanlığı maalesef bu noktaya gelmiş durumda. Yani Erdoğan ve AK Parti düşmanlığı üzerinden artık Tayyip Erdoğan'ın ve AK Parti'nin karşısında olan herkesle bir araya gelmekte bir sakınca görmüyorlar. Yani 'düşmanımın düşmanı dostumdur' mantığıyla hareket eden bir siyaset, kusura bakmayın değerli muhtarlarım bu, siyaset değildir, buna siyaset diyemeyiz."

"ERDOĞAN DÜŞMANLIĞINI GÖRÜYORSUNUZ"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, siyasetin ve hizmetin ülke için yapılması gerektiğini vurgulayarak "Siyaset ülke için, mahalle için, ilçe için, il için yapılır. Siyasetin amacı hizmet üretmektir, değer üretmektir. Ülkeyi ayağa kaldırmak için gece gündüz çalışmaktır. Bunların yaptığına baktığınızda ne görüyorsunuz salt bir AK Parti düşmanlığı ve Tayyip Erdoğan düşmanlığı görüyorsunuz. Ve siz mahallenizde, ilçenizde bunu görüyor ve bunun ne anlama geldiğini görüyorsunuz. Biz 17 yıldan beri sizler şahitsiniz ya bu ülkeye hizmet etmek ve bunun için yarışmaktan başka ne yaptık. 17 yıldır hizmetten başka derdimiz olmadı. Yolu nasıl yaparız, suyu nasıl getiririz, ilçelerimizi, mahallelerimizi ve illerimizi nasıl ayağa kaldırırız. Bunun mücadelesini veriyoruz. Ve elhamdülillah 17 senede çok önemli gelişmeler kaydettik" değerlendirmesinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2019, 14:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
Garip
Garip - 2 yıl Önce

Mahir Ünal boş konuşuyor. Tayyip Erdoğan düşmanlığı yapanların gücü yetmez, ancak
Asil düşmanlık yapanlar. Kendisi ve getirdiği insanlardır.
Kibirden kendisine yaklaşılmıyor, getirdikleri ve bize seçtirdikleri aynı müfettiş kafasıyla hareket ediyorlar. Herkesi dışlıyorlar, küçük görüyorlar, nadide alıyorlar, bunlarda gönül belediyeciliğinin zerresi yok. Dişimizle tırnağımızla getirdiğimiz bu partiyi sanki dağıtmak için gelmişler. Maraş’taki Bu güçlü yapıyı dağıtmanın gayreti içindeler. Ne vicdan var, ne merhamet var, ne insanlık var, herkes suçlu, herkes hırsız. Başarılıyı ödüllendirip, başarısızı cezalandırsalar bir türlü anlarız.
Bunlar muhtarlara kapalı, halka kapalı, bunlar ne yaptığını bilmiyorlar.
Fatih Erkoç üzerinden siyaset yapıyorlar. Erkoç başkan ilken halk belediye benim diye samimiyet ve sıcaklık görüyordu.
Şimdi ise bunlar halkı,çalışanları, muhtarları yaCHP’li yada HDP’li sanıyorlar. Oysaki halk artık umudunu yitirmiş yanlışlıkla HDP li başkanmı seçtik acaba diyor.
Sayın Cumhur başkanım, bunlar sizin gönül belediyeciliğinizin köküne dinamit koyuyorlar. Onlar üzülmez, üzülen yine biz oluruz.

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.