Mahir Ünal; Ankarada sana ne içirdiler?

MHP Dulkadiroğlu ilçe Başkanı Mustafa Akpınar, AKP Grup Başkan vekili ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal'ın bir TV proğramında sarf ettiği sözlere karşılık yazılı açıklamada bulundu.

Mahir Ünal; Ankarada sana ne içirdiler?

 

7 Haziran genel seçimleri yaklaştıksa, siyaset sahnesi kızışmaya başladı.  Yaygın basın organlarına da düşen Ak Parti Grup Başkan vekili ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal’ın bir tv programında sarf ettiği vatandaşı borçlandırma sözü, Kahramanmaraş muhalefetinde de çok ağır karşılık buldu.

 

MHP Dulkadiroğlu ilçe Başkanı Mustafa Akpınar bu konuda yazılı bir açıklama yaparak tepkisini dile getirdi.

 

Akpınar’ın açıklaması şöyle: 

 

“Basına ve Kamuoyuna;

 

7 Haziran seçimlerinin, dolayısı ile MHP milletvekili adaylarımızın; önce Ülkemize milletimize, K.Maraş’ımıza ve teşkilatlarımıza hayırlara vesile olmasını dilerim. Bu kutlu yolda tüm hemşerilerimizi MHP çatısı altında görmekten onur ve mutluluk duyduğumuzu, tüm kadrolarımızla iktidara talip ve hazır olduğumuzu bildirmek isterim.

 

Sayın K.Maraş’lı hemşerilerim; 09.04.2015 tarihinde AKP K.Maraş milletvekili Mahir ÜNAL’ın itiraflarını takdirlerinize sunuyorum.

 

Bakın ne diyor; AKP’li Mahir Ünal, MHP’nin oylarındaki yükselişe rağmen halkın yine kendilerini tercih edeceğini çünkü konut kredisi, otomobil kredisi gibi bir çok yolla borçlandığını ve bu nedenle de seçmenlerin ‘istikrar için’ yine AKP’yi tercih edeceğini söylüyor.

 

Mahir ÜNAL’ın yaptığı itiraflar son derece önemlidir. Çünkü vatandaşlarımız açlığa ve yoksulluğa mahkum edilmiştir. İnsanlar borçlandırılarak zor durumda bırakılmıştır. Millet artık uyanmıştır Mahir ÜNAL da bunu görmektedir. Halkın teveccühünün MHP den yana olduğunu gördükçe önümüzdeki günlerde başka itiraflarda da bulunacağından eminim.

 

Mahir ÜNAL!! İmralıdan fırsat bulursan K.Maraş’ a gel, K.Maraş’ımızı doğusundan batısına bir gez, borçlandırdığın vatandaşlarımızla görüş, şehrimizi ne hale getirdiğinizi, insanları nasıl açlığa ve sefalete mahkum ettiğinizi yerinde gör. Borçlandırdığın insanlarımızı yardım paketlerine nasıl muhtaç ettiğinizi insanların gözlerinin içine bakarak söyle.

 

Ayrıca Ülkemizin ve K.Maraş’ımızın milli ve manevi hassasiyetleri ortadayken, bölücü PKK doğuda hakimiyet alanları kurarken Mahir ÜNAL’a Buradan soruyorum;

 

1-K.Maraş’ın hassasiyetleri ortadayken bir şahsın ikbal ve emellerine neden hizmet edersin?

 

2-İmralı’da bebek katili Abdullah Öcalan ile görüşürken hiç yüzün kızarmadımı?

 

3-Yaptığın görüşmelerde ülkenin birliğini ve bütünlüğünü hiç mi düşünmedin,  Vatan uğruna verilen şehitler hiç mi aklına gelmedi?

 

 4-Mahir ÜNAL Ankara da sana ne içirdiler bilmiyorum ama uyan artık aklını başına al, bugün bebek katili terörist başı Abdullah ÖCALAN ile görüşüyorsun yarın Sayın Savcımızın katili DHKP-C terör örgütü elebaşı ile de görüşecek misin?

 

Yeter artık 12 yıldır iktidarsınız her gün ağlıyorsunuz, kandırıldık diyorsunuz 3 maymunu oynuyorsunuz. Milletin dini duyguları ile oynamayın, yalanlarınızla, ihanetlerinizle, iftiralarınızla, kumpaslarınızla bir yere varamazsınız.

 

BİZİMLE YÜRÜ K.MARAŞ,  BİZİMLE YÜRÜ TÜRKİYE

 

MHP kadroları Ekonomisti, bürokratı, hukukçusu ve uzman kadroları ile hazırdır. Milli ve Manevi değerlerimizden taviz vermeden, insanlarımıza her konuda uygarca bir yaşam vaat ediyoruz.”

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2015, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.