İYİ Parti Uşak İl Başkanı Naci Yıldırım istifa etti!

İYİ Parti Uşak İl Başkanı Naci Yıldırım yaptığı açıklama ile görevinden istifa ettiğini duyurdu. Yıldırım, yaptığı açıklamada, bir senedir sürdürdüğü il başkanlığı görevinden ayrıldığını söyledi.

İYİ Parti Uşak İl Başkanı Naci Yıldırım istifa etti!
banner150

35 YÖNETİM KURULU ÜYESİ İSTİFASINI VERDİ

İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Hakan Savaş ile il yönetimi olarak  sorunlar yaşadıklarını bu nedenle istifa kararı aldığını belirten Yıldırım, ''İstifamın ardından Kadın Kolları Başkanımız, Disiplin Kurulu Başkanı ile asil ve yedek olmak üzere 35 yönetim kurulu üyesi istifalarını verdi. Başkanlık görevinden ve görevlerimizden istifa ettik. Partiden istifa etmedik. Bunu özellikle belirtmek isterim.'' dedi. Yıldırım, parti yönetiminin henüz il başkanlığına bir atama  yapmadığını da sözlerine ekledi

DİLEKÇESİNİ 30 KASIM'DA GÖNDERDİ

Öte yandan, Yıldırım'ın istifası konusunun 21 Kasım'da yönetim kurulu  toplantısında görüşüldüğü, 29 Kasım Cuma günü istifa kararı alındığı, istifa dilekçesinin 30 Kasım'da gönderildiği öğrenildi.

AA

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2019, 15:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.