Hem Erdoğan'a hem de AK Parti'ye bir anketten daha kötü haber!

Dünya üzerindeki pek çok ülkede anketler yapan uluslararası anket şirketi Europe Elects, Türkiye'de yapılan son seçim anketinin sonuçlarını açıkladı.

Hem Erdoğan'a hem de AK Parti'ye bir anketten daha kötü haber!

Dünya üzerindeki pek çok ülkede anketler yapan uluslararası anket şirketi Europe Elects, Türkiye'de olası bir Cumhurbaşkanlığı seçiminde Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Mansur Yavaş arasında yapılan anket çalışmasında çarpıcı sonuçlar ortaya çıktı.

11-14 Nisan tarihleri arasında yapılan anket çalışmasında olası bir Cumhurbaşkanlığı seçiminde; Erdoğan, İmamoğlu ve Yavaş arasında yapılan seçimde her iki ismin de Erdoğan'ı geçtiği görüldü.  

Ekrem İmamoğlu ile Cumhurbaşkanı Erdoğan arasında yapılacak seçimde vatandaşın yüzde 61,4'ü İmamoğlu derken, yüzde 38,6'ı Erdoğan dedi.

Yine aynı ankette Mansur Yavaş ve Cumhurbaşkanı Erdoğan arasında yapılacak olası bir seçimde vadandaşın yüzde 61,1'i Yavaş'ı seçerken, yüzde 38,9'u Erdoğan'ı seçti.

İŞTE O ANKET SONUÇLARI:

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2021, 14:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
Maraş lı
Maraş lı - 2 hafta Önce

Hayal kurarak geçmiş ömrünüz ne diyelim size bu milliyetçi halk vatanını seven bayrağını seven bu halk millet kualisyon ortağı HDP yi iktidara ı getirecek ve0 ülkeyi pa
Rçalamalarına izinmi verecek güldü
Rmeyin bizi kendilerini milliyetçi olarak gösterip ülkeyi satanlarlar onlarmı sizi kurtaracak yazık lar olsun

Kerem terlik
Kerem terlik - 2 hafta Önce

Erdoğan ikisinine kağıt gibi Dürer araştırma şirketine yollar onlar ne yapacaklarını kendiler bilir

Avrasya
Avrasya - 2 hafta Önce

Ülkeyi bitirdiler rezervleri sıfırladılar. Tek umutları katarlılar kaldı devlet bankalarını halka arz etmeye başladılar. Soykırım diyenlere tepki yok gık çıkmıyor ne olacak bu ülkenin hali. İyice bunalıma girdik.

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.