Hayrunnisa Gül'den Emine Erdoğan'a Uyarı

Hayrünnisa Gül, "Daha bugün 7 tablo astım; eğer buraya (Köşk) zarar verecek davranışları olursa karşılarında beni bulurlar"

Hayrunnisa Gül'den Emine Erdoğan'a Uyarı
banner150

Habertürk yazarı Muharrem Sarıkaya, olaylı veda respsiyonunda yaşananları köşesine taşıdı. Sarıkaya'nın aktardığına göre Hayrünnisa Gül, Köşk'teki tablolarla ilgili Erdoğan ailesine uyarıda bulundu.


Habertürk yazarı Muharrem Sarıkaya'nın yazısının ilgili bölümü şöyle:

 

"AİLECE KIRGINLAR"

"Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün önceki akşam verdiği son resepsiyonun özeti, "Ailece kırgınlar" şeklinde anlatılabilir.

 

Kırgın oldukları da, bugüne kadar bir zamanlar birlikte hareket ettikleri yol arkadaşları. Bu kırgınlığın öyle kolay geçmeyeceğini de Hayrünnisa Gül'ün "Bizim camia" diye nitelediği kesime yolladığı mesajlarda bulmak olası.

 

"KÖŞK'E ZARAR VERECEK DAVRANIŞLARI OLURSA KARŞILARINDA BENİ BULURLAR"

 

Özellikle de "Şimdi ben de susuyorum, ben de susmayacağım, asıl intifadayı ben başlatacağım" ve "Daha bugün 7 tablo astım; eğer buraya (Köşk) zarar verecek davranışları olursa karşılarında beni bulurlar" diye başlayıp gerisini getirdiği cümleleri.

 

Cumhurbaşkanı'nın devlet adamı ve diplomatik kapsam içinde bıraktıklarıyla bütünleştiğinde, Gül'ün politik yaşama dönmesiyle mücadeleye de başlayacağı şeklinde okunabilir.

 

Mücadelesinin zemininin de Ertuğrul Osmanoğlu ile arasında geçen konuşmayı aktararak "Hepsinden daha AK Partiliyim" mesajını yolladığı parti zemini olacağı kesin."

 

EMİNE ERDOĞAN KÖŞKÜ BEĞENMİYOR

 

Bu arada Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Çankaya Köşkü'nü oldukça soğuk ve kasvetli bulduğu, bu durumu yakın çevresine anlattığı basına yansımıştı. Köşk'e çıktıktan sonra pek çok şeyin değişeceğinin mesajını veren Erdoğan'ın, Cumhurbaşkanlığı makamı olarak Çankaya Köşkü'nü değil, Emine Erdoğan'ın isteği üzerine yeni başbakanlık binasını kullanacağı belirtiliyor.

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2014, 16:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner154

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.