FETÖ’nün siyasi ayağı tartışması... Cumhurbaşkan Erdoğan'ndan önemli açıklamalar

Türkiye'de FETÖ'nün serpilmesinde herkesin payı olabileceğini altını çizen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ''Terör örgütü ilan edip savaş açan şahsım ve AK Parti'dir.'' dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti grup toplantısında gündemi değerlendirmek üzere kameralar karşısına geçti.

KILIÇDAROĞLU EVDE SAKLANDI
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun başlattığı FETÖ'nün siyasi ayağı tartışmalarına cevap veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, 15 Temmuz gecesi CHP Lideri'nin FETÖ'nün korumasında evde saklanarak kahve içtiğini söyledi.

FETÖ'YE SAVAŞ AÇAN AK PARTİ'DİR
FETÖ'yü terör örgütü ilan edip ona savaş açanın kendisi ve AK Parti olduğunu hatırlatan Cumhurbaşkanı Erdoğan, tedbirleri 2010 yılında almaya başladıklarını anlattı.

Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları;

FETÖ'YE SAVAŞ AÇAN ŞAHSIM VE AK PARTİ'DİR
Bu ülkede FETÖ'yü terör örgütü olarak ilan edip, ona savaş açan; şahsım ve AK Parti'dir.

YAŞ'LARDA TEK BİR FETÖ'CÜ DOSYASI ÖNÜME GELMEDİ
Başbakanlığım boyunca YAŞ'larda önüme tek bir FETÖ'cünün dosyası gelmedi. Gelen dosyalar hep mütedeyyin insanlarla ilgiliydi.

TEDBİRLERİ 2010'DA ALMAYA BAŞLADIK
FETÖ ile amansız bir savaşa tutuşan tektir. Gereken tedbirleri 2010'da almaya başladık.

Meydanı; demokrasinin kendilerine sunduğu zemini, yalanları ve iftiralarıyla milleti zehirlemek için kullananlara asla bırakmayacağız.

Demokrasi, insan hakları, hukuk, adalet söylemlerini, FETÖ ile mücadeleyi sulandırmak, FETÖ tehdidini hafifletmek için kullananlar, bu millet için en az FETÖ zihniyeti kadar tehlikelidir

15 Temmuz gecesi bir tek kişi FETÖ'nün özel ilgisine, himayesine, korumasına mazhar olmuştur, o da Kemal Kılıçdaroğlu'dur.

AYRINTILAR GELİYOR...

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2020, 11:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
Istihdam
Istihdam - 6 ay Önce

Kahramanmaraş merkeze uzak olan yerleşim yerlerinde ( özellikle kuzey ilçeler; Nurhak,Ekinözü,Elbistan ,Afşin,Göksun) en öneli sorunlardan biri İstihdam alanlarının yokluğu. İlçelerimiz sürekli göç veriyor. İş imkanları yatırımlar olsa kimse göçmez. Her birimiz şehrimiz için bunu gündeme getirmeliyiz. Tarım ve hayvancılığın sorunları çözülmek için gündeme gelse ve çözülse insanlar yaşadığı yerde geçimini sağlar Ekonomik hareketlilik olur. İlde yaşayan herkes kazanır.
Haber yapılması dileğiyle Teşekkürler

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.