Erdoğan medyayı uyardı: Milleti çileden çıkaracaksınız

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, kadına yönelik şiddet, taciz ve tecavüz haberlerinin son dönemde medyada görünür hale gelmesiyle ilgili, ''Lütfen bu yayınlarınızı kesintiye uğratın. Yoksa bu milleti çileden çıkaracaksınız'' diye konuştu.

Erdoğan medyayı uyardı: Milleti çileden çıkaracaksınız

AK Parti grup toplantısında konuşan Erdoğan, ''Medyaya da seslemiyorum lütfen bu yayınlarınızı şöyle kesintiye uğratın yoksa milleti çileden çıkartacaksınız.'' ifadelerini kullandı.

Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şöyle:

"Bizim için her şeyden önce kadın bir insandır. Kadının, karşı karşıya kaldığı her türlü zulüm insanlığa karşı yapılmıştır. Bizim inancımızda insana dair mükafatlar sayıldığında daima kadın ve erkekler birlikte zikredilir. Daha sonra ortaya çıkan yanlış uygulamaları asla hakikat olarak kabul etmiyoruz. Cinsiyete göre ayrımcılık olamaz. Bunun tersini yapan kim olursa olsun medeniyetimize ters düşmüş olur. İnşallah kadınlarla ilgili tüm ayrımcı uygulamaları ortadan kaldıracağız. Cennet annelerimizin ayaklarının altındadır.

MİLLETİ ÇİLEDEN ÇIKARACAKSINIZ
Annelerinizin ayaklarının altını öpün. Annelere ihanet edenler son zamanlarda biraz artmaya başladı. Televizyonların yayınları da bu işi zıvanadan çıkardı. Buradan medyaya sesleniyorum. Lütfen bu yayınlarınızı kesintiye uğratın. Yoksa bu milleti çileden çıkaracaksınız."

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE