Erdoğan'dan Türkiye'yi tehdit eden ülkelere rest: Azdan az çoktan çok gider

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti grup toplantısında yaptığı konuşmada ekonomik yaptırımlarla Türkiye'yi tehdit eden ülkelere resti çekti.

Erdoğan'dan Türkiye'yi tehdit eden ülkelere rest: Azdan az çoktan çok gider
banner150

Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti grup toplantısında yaptığı konuşmada ekonomik yaptırımlarla Türkiye'yi tehdit eden ülkelere çok sert çıktı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasının büyük bir bölümünü Barış Pınarı Harekatı'na ayırdı. Erdoğan, Türkiye'nin Suriye'ye girmesi nedeniye ekonomik yaptırımlarla tehdit eden ülkelere cevap verdi.

"AZDAN AZ ÇOKTAN ÇOK GİDER"
Cumhurbaşkanı Erdoğan; "Suriye'deki gelişmeler nedeniyle bizi ekonomik yaptırımla tehdit edenlere de diyoruz ki; 'Azdan az gider, çoktan çok gider'. Biz Çanakkale'de bir tas çorbayı paylaşan milletin çocuklarız. Onunla Çanakkale Destanı'nı yazanların çocuklarıyız. Bizde açtığınız her yaranın daha büyüğü sizin ekonominizde açılır. Bizim kesilen sakalımız çok daha gür çıkar, sizin kayıplarınızın telafisi o kadar kolay olmaz." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.