Erdoğan, çarşamba gününü bekleyin' deyip duyurdu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti Bayburt - Giresun - Niğde - Zonguldak 7. Olağan İl Kongrelerinde önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, ''Çarşamba günü millete sesleniş konuşmamı özellikle izlemenizi istiyorum. Sizlere birçok güzellikleri orada takdim edeceğim.'' dedi.

Erdoğan, çarşamba gününü bekleyin' deyip duyurdu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin 4 ildeki kongresine canlı bağlantı ile katıldı. Erdoğan burada yaptığı konuşmada Çarşamba gününü işaret ederek, Millete sesleneiş konuşmasında bir çok güzelikleri takdim edeceğini belirtti.

Erdoğan şunları söyledi;

"Karşımıza çıkan muhalefet kadrolarının hiçbiri bizimle eser ve hizmet siyaseti yarışına giremedi. Biz nereye gidiyorsak, aksi yola gitmeyi muhalafet sananlara milletimiz itibar etmedi.

Bizim projelerimize onların hayalleri yetmezin idrakini görüyorum. Karadeniz'de doğal gaza Fatih ile ulaştık mı, ulaştık. Şimdi inşallah Kanuni ile ulaşacağız. Şimdi denizin dibinde sondajlama çalışmalarımız ile devam edeceğiz. Buna ne anamuhalefetin ne diğerlerinin idrakini bırakın hayalleri bile yetmez.

Çarşamba günü millete sesleniş konuşmamı özellikle izlemenizi istiyorum. Sizlere birçok güzellikleri orada takdim edeceğim."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.