Cumhurbaşkanı Erdoğan: Martın ikinci yarısında tekrar başlayacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan Zonguldak'ta konuştu. Erdoğan, "Martın 2. yarısında Çaycuma Havalimanı'na yoğun çalışmayla tekrar inişler ve uçuşlar başlayacak." dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan Zonguldak'ta halka hitap etti. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Martın ikinci yarısında tekrar başlayacak
banner150

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından satır başları şöyle:

Bu seçimde elbette öncelikle belediye başkanlarını seçeceksiniz. Saadece bu kadar değil. Bu seçimde Türkiye'ye kurulmaya çalışmakta bulunan tuzakları birlikte bozacağız. 

Ülkemizin istiklaline, milletimizin istikbaline, halkımızın işine aşına kastedenler ellerini oğuşturuyor. Ama milletim 31 Mart'ta gereken dersi verecek. Bunların yanında CHP, sözde İYİ Parti, maalesef adı Saadet olan saadetsiz bir parti var. Vatana ihanet içinde olan bu dörtlü çeteye oy verecek misiniz?

Sizi Cudi'de, Gabar'da, Tendürek'te, Kandil'de inlerinize gömeceğiz dedik gömdük.  'Sırtımızı PKK'ya, YPG'ye PYD'ye dayıyoruz' diyor. Biz de sırtımızı milletimize ve Allah'ımıza dayıyoruz. FETÖ'süne de diğerlerine de nefes aldırmayacağız. Bu can bu tende oldukça biz bunları kovalaycağız, onlar kaçacak. Ne yaptılarsa bu milletin çelik gibi iradesi karşısında çaresiz kalanlar, 31 Mart için tarihlerinin en büyük ittifakını oluşturdular.

Zonguldak ülkemizin en önemli emek şehridir. Madencilik, alın terinin, emeğin en fazla hissedildiği mesleklerden biridir. Zonguldak ve Bartın'daki tapu sorununu çözmek bize nasip oldu. 

'500 İŞÇİ DAHA ALACAĞIZ'

Emekçinin hakkını gözetmek en önemli görevimiz. İki gün önce gerçekleştirilen kura ile 1000 kardeşimiz Türkiye Taşkömürü Kurumu'nun kadrolu işçisi oldu. 500 işçi daha alacağız.
İmar Barışı ile Zonguldak'ta 57 bin 484 vatandaşımızın imar sorununu hallettik. Mülkiyet problemini ortadan kaldırmış olduk. Zonguldak'ta 17 yılda 18,5 milyon liralık yatırım yaptık. Toplam 19 sağlık tesisini şehrimize kazandırdık. Zonguldak'ı tarihinde görülmemiş hizmetlerle kalkındırdık, büyüttük. Zonguldak'a gençlik merkezi, Ereğli'ye Kilimli'ye, Çaycuma'ya gençlik merkezleri inşa ettik. Zonguldak'ta 4 bin 715 konut projesini hayata geçirdik. 14 atık su arıtma tesisiniyle şehir nüfusunun yüzde 72'sine hizmet veriliyor. 

MARTIN İKİNCİ YARISI TEKRAR BAŞLAYACAK

Martın 2. yarısında Çaycuma Havalimanı'na yoğun çalışmayla tekrar inişler ve uçuşlar başlayacak.

FİLYOS LİMANI

150 yıllık bir prje olan Filyos Limanı Projesi'nde yarıya geldik Tüm Karadeniz'in ana ihracat merezi Filyos Limanı olacak. Filyos Limanı'nı 2023 yılına yetiştirerek hizmete sunacağız.
Alatlı Barajı'nın inşaat devam ediyor. 61 adet taşkın koruma tesisi yaptık. 18'inin inşaatı sürüyor. Bay Kemal ben resmi rakamla, sen yalanla, iftira ile konuşuyorsun. Yargı seni 2,5 milyon liraya mahkum etti. Tahsil edilince Mehmetçik Vakfı'na vereceğim.

TANZİM SATIŞLAR

Tanzim satışlardan çok rahatsız olmuş bay Kemal. Onlar yokluk kuyruğu değil varlık kuyruğu. Senin gibi fırsatçılara müfterilere karşı 1 haftada kurduk. 31 Mart'a kadar bu iş düzene girmezse satışları 81 vilayete yayacağız. Zonguldaklı çiftçilerimize toplam 411 milyon lira tarımsal destek verdik.

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2019, 15:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.