Cumhurbaşkanı Erdoğan imzayı attı! AK Parti Milletvekili Özdemir'e yeni görev!

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından onaylanan Seçim İşleri Başkanlığı atamalarında Kahramanmaraş Milletvekili Av.Ahmet Özdemir, Seçim İşleri Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan imzayı attı! AK Parti Milletvekili Özdemir'e yeni görev!

AK Parti seçim hazırlıklarına başladı. Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz’un Seçim İşleri Başkanı olarak belirlenen 9 kişilik listede AK Parti Kahramanmaraş Millletvekili Av.Ahmet Özdemir'de yer alıyor. Listenin altında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da imzası var.

Söz konusu listeye göre:
Harun Tüfekçi SKM bölge sorumlusu,

Yusuf Başer Marmara bölge sorumlusu,

Bülent Yağmur Karadeniz bölge sorumlusu,

Nurettin Çelik İç Anadolu bölge sorumlusu,

Sabri Öztürk Güney Doğu Bölge sorumlusu,

Ahmet Özdemir Doğu Anadolu bölge sorumlusu,

Gülay Samancı  Akdeniz bölge sorumlusu,

Muhammet Fatih Toprak Yurt Dışı bölge sorumlusu olarak atandı.

Milletvekilimize yeni görevinde Kanal Maraş ailesi olarak başarılar diliyoruz.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir şunları söyledi:

"Seçim İşleri Başkan Yardımcılığı görevini tarafıma tevdi eden Genel Başkan Yardımcımız Ali İhsan Yavuz ve onaylayan Sayın  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a şükranlarımızı arz ederiz. Allah mahcup etmesin."

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2021, 15:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
Muhammed Salih
Muhammed Salih - 4 hafta Önce

Ahmet ÖZdemir kibar nezaketli bir milletvekili . Ancak Maraş’ın hiç bir sorunu çözmüşlüğünü görmedik . Şu belediyelerin sıfır hizmet etme anlayışını görmez mi acaba. Şehrimize harabe oldu. Kentsel dönüşüm , arıtmadan baraja verilen kimyasal sular, bu kadar içme suyu varken kuyulardan su içmemi vs içini acıtmaz mı acaba. Biz bu şehre sahiplıik edecek siyasetçi arıyoruz . Bu arada Necati okay ile Maraş -Çağlayancerit- Gölbaşı duble yolu yapıyoruz demişler 7 yıldır 7 defa açıklama yapmışlar. Neden bizi kandırıyırlar. Hizmet hizmet hizmet istiyoruz ...

FATİH
FATİH @Muhammed Salih - 4 hafta Önce

Kahramanmaraş çantada keklik kuzu kuzu akpye oy verir hizmet bize niye yapılsınki

Mahmut
Mahmut - 4 hafta Önce

Arsan kavşağını yapın artık bıktırdınız allah sizi bildiği gibi yapsın aldığınız maaş haram zehir zıkkım olsun hepinize yeter be gelde geç her gün akşam dert pislik oldu memleket şu güngör başkanada birileri baksın artık bu kadar rezillik yeter be

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.