Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'İhanet cezasız kalmayacak'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan şehit yakınları ve gazilerle iftar programında konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'İhanet cezasız kalmayacak'

Erdoğan'ın konuşmasından satır başları;

- 15 Temmuz FETÖ ihanet çetesinin üzerine bizimle birlikte tüm millet yürümüştü.

- Şehitlerimizin emaneti olarak gördüğümüz yakınlarına sahip çıkıyoruz.

- Bundan sonra hiçbir terör örgütünün ihaneti cezasız kalmayacak.

- Ülkemizi dilim dilim doğramak için yutmak için kurulan planları, Çanakkale'de yerle yeksan etmiştik. 15 Temmuz'da heveslerini kursaklarında bırakmıştır. Askerlerimiz bölücü teör örgütleri ile mücadele heveslerini kursaklarında bırakmıştır. Suriye'deki Fırat Kalkanını'da bu kapsamda sayabiliriz.

- Türkiye'nin darbeler dönemini kapattığını sandığımız bir dönemde yaşadığımız 15 Temmuz milletimizin hafızasında derin izler bırakmıştır. O gün verdiğimiz şehitlerimizin tek bir kanı, tek bir nefesi boşa gitmemiştir. 

- 15 Temmuz’un diğer darbelerden farkı milletimizin ortaya koyduğu iradedir. Bu millet o gece göğsünü siper etti. Bir şey ortaya çıktı. İman geçilmez bir kaledir.

- 15 Temmuz günü FETÖ'nün üzerine tüm milletimiz yürümüştür. Milletlerin tarihlerinde böyle şahlanış dönemi her zaman ortaya çıkmaz. 

- Şunu açık bir şekilde söyleyeyim. Haklarınız konusunda bazı aksamalar olabilir. Fakat bu aksamalar içinde Aile bakanlığımız her zaman yanınızdadır. Valiliklerimizde aynı şekilde. Eğer hiç birisi gereğini yerine getirmiyorsa, bizim kapımızı çalın. 

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2017, 22:26
YORUM EKLE

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.