Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar! 'Önce kendimizi kabul edeceğiz'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Ankara Kızılcahamam kampının kapanışında açıklamalarda bulundu. Erdoğan yapmış olduğu açıklamada: "Elbette milletvekilliği ve belediye başkanlığı olarak kaybettiğimiz her yerin muhasebesini yapacak, gereken tedbirleri alacağız. Fakat evvela, ortada asla bir başarısızlık, telafi edilemeyecek bir yıkım olmadığını önce kendimiz kabul edeceğiz." ifadelerine yer verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar! 'Önce kendimizi kabul edeceğiz'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Ankara Kızılcahamam kampının kapanışında açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından saıtr başları;

Biz milletimize sürekli olarak hakikatı anlatmazsan yalan ve iftira dalgası her tarafı işgal eder. Milletvekillerimizden kampta verilen mesajları her platformda anlatmalarını bekliyorum.

Buradaki çalışmalarımızda şunu gördüm;  fitne bayağı egemen. Fitnenin egemen olduğu yerden de ne hayır ne bereket  çıkar.

Ülkemizde AK Parti ve şahsım söz konusu olduğunda her türlü  yalanı, iftirayı üreten bir mekanizma ile bunun alıcısı bir kesim mevcuttur.

AK Parti'nin zayıflaması demek ALLAH göstermesin, Türkiye'nin zayıflaması demektir.

Türkiye'nin 2023 hedeflerine ulaşması bu dönemde verdiğimiz mücadelenin başarısına bağlıdır.

AK Parti'ye saldıranların gayesi, yerine bir başka partiyi  ikame etmek değil, temsil ettiği değerleri tümden yıkmaktır. Bu bakımdan  verdiğimiz mücadele kendimiz için değil, milletimiz adınadır.

AK Parti, milletimizin tek umudu olma vasfını  koruyor, bundan hiçbir endişeniz olmasın.

İçinden geçtiğimiz dönemin gerçeği şudur, AK Parti ne kadar  güçlü olursa ülkemiz de o kadar güçlüdür. Buna karşılık, AK Parti'nin zayıflaması  demek Allah göstermesin, Türkiye'nin savunmasının zayıflaması demektir.

Şimdi birileri 'bunu değiştirelim.' diyor, Neyi değiştiriyorsun? Millet yüzde 51,5 ile yeni sistemi onaylamış, kabul etmiş.

Belediye meclisini Cumhur İttifakı yönetiyor.  İstanbul'da da yönetiyor, Ankara'da da açık ara yönetiyor.

AK Partinin girdiği tüm milletvekili ve  mahalli idareler seçimlerindeki genel seviyesinin gerisine düşmedik.

Elbette milletvekilliği ve belediye başkanlığı olarak  kaybettiğimiz her yerin muhasebesini yapacak, gereken tedbirleri alacağız. Fakat  evvela, ortada asla bir başarısızlık, telafi edilemeyecek bir yıkım olmadığını önce kendimiz kabul edeceğiz.

Vesayetçilere, darbecilere, terör örgütlerine,  iç, dış siyasi ve ekonomik tetikçilere eyvallah etmedik.

Geçmişe ders almak niyetiyle değil de hesaplaşma gayesiyle  bakmak bize de ülkemize de hiçbir şey kazandırmaz. Böyle bir tavır sadece enerjimizin ve zamanımızın boşa harcanmasına yol açar. Sizlerden ve tüm  arkadaşlarımdan ricam artık bu tartışmaları bir kenara bırakıp 7. Olağan Kongre  sürecimizle partimizi daha da güçlendirmeye 2023'e hazırlanmaya odaklanmamızdır.  Milletimiz AK Parti'den kendi iç meseleleriyle uğraşmasını değil ülkemize daha büyük hizmetler kazandırmasını bekliyor.

Trump, dediğimiz noktaya geldi ve Fırat'ın doğusundan  çekilmeyi gündeme getirdi. Ama Sayın Trump'ın yanındakiler talimata uymuş değiller.

YORUM EKLE

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.