Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dünyaya net mesaj: Provakasyonlara asla aldırış etmemekteyiz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan resmi sosyal medya hesabından bir mesaj yayımladı. Erdoğan, "Hiçbir komplekse kapılmadan, içinden geçtiğimiz süreçleri vakur ve olgun şekilde yürütmekte, ısrarlı provokasyonlara aldırış etmemekteyiz." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dünyaya net mesaj: Provakasyonlara asla aldırış etmemekteyiz
banner150

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,  Türkiye'nin içinden geçtiği tüm süreçleri vakur ve olgun şekilde yürüttüğünü,  ısrarlı provokasyonlara asla aldırış etmediğini bildirdi. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Twitter'dan yaptığı paylaşımda, şunları  kaydetti:
"Türkiye Cumhuriyeti Devleti 2 bin yıllık geçmişi olan köklü ve kadim  bir devlettir. Hiçbir komplekse kapılmadan, içinden geçtiğimiz tüm süreçleri  vakur ve olgun şekilde yürütmekte, ısrarlı provokasyonlara asla aldırış  etmemekteyiz.

Biz, samimi her çağrıya kulak vererek diplomasiye olabildiğince alan  kazandırmak, sorunları diyalog yoluyla herkesin kazanabileceği bir çözüme  kavuşturmak niyetindeyiz. Ülkemizin bir damla suyunu da bir karış toprağını da bu  vizyonla savunmayı sonuna kadar sürdüreceğiz."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.