CHP'nin hedefi yüz bin oy ve 2 Milletvekili

CHP'nin ilk iki sıra adayı Kamil Dalkara ile Nilden Bayazıt Postalcı bugün basın ile bir araya gelerek hedeflerinin 100 bin oy ve iki milletvekili çıkarmak olduğunu söylediler.

CHP'nin hedefi yüz bin oy ve 2 Milletvekili
banner150

 

CHP'nin Kahramanmaraş Milletvekilli adaylarından Kamil Dalkara ile Nilden Bayazıt Postalcı bugün saat 9.00 da basın ile kahvaltıda bir araya geldi.

 

CHP'nin Kahramanmaraş Milletvekillerinden ilk iki sırayı alan Dalkara ile Postalcı düzenledikleri kahvaltılı basın toplantısında iddialı sözler söylediler.

 

Her iki aday da 100 bin oy alacaklarını ve Kahramanmaraş'ta 2 milletvekili çıkaracaklarını söyledi.

 

Nilden Beyazıt Postalcı; "Öncelikle siz basın mensupları ile tanışmak için bu sohbet toplantısını düzenlemeyi uygun buldum. Birinci sıra adayımız Sayın Kamil Dalkara beyinde aramızda olmasını istedim" diyen Postalcı; "İstanbul örgütünde çeşitli görevler üstlendiğini, eski Deniz Kuvvetleri Komutanı Vural Beyazıt'ın kızı ve Kahramanmaraşlı olduğunu bu şehre hizmet etmek için aday olduğunu" belirtti.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2015, 12:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.