banner232

CHP'li Özel'den 'Sedat Peker' çıkışı: Ayda 10 bin dolar alan siyasetçi açıklanmalıdır

CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, Süleyman Soylu'ya çağrıda bulunarak, Sedat Peker'den ayda 10 bin dolar aldığı belirtilen siyasetçinin açıklanmasını istedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, gazeteci Hadi Özışık ve kardeşi Süleyman Özışık'ın organize suç örgütü lideri Sedat Peker'a "aracılık" yaptığı iddiaları ile ilgili konuşmuştu.

Hadi Özışık'ı Günaydın gazetesinde fotoğrafçılık yaptığı dönemden tanıdığını belirten Soylu, "Böyle bir şey akıldan geçirilebilir mi, ifade edilebilir mi? Keklemişler, ben ne yapayım. Kim keklediyse, ayda hangi siyasetçiye 10 bin dolar gönderiyorsa ondan sorsun. (Sedat Peker hakkında) Hangi siyasetçiye 10 bin dolar para gönderiyorsa ona sorsun." ifadelerini kullanmıştı.

ÖZGÜR ÖZEL: DERHAL AÇIKLAYIN

CHP Grupbaşkanvekili Özgür Özel Süleyman Soylu'nun bu açıklamalarının ardından Twitter hesabından 'Sedat Peker'den ayda 10 bin dolar alan siyasetçiyi Soylu derhal açıklamalıdır!' çağrısını yaptı.

İşte Özgür Özel'in paylaşımı şu şekilde:

"Süleyman Soylu açığa çıkan kirli ilişkilerini kamuoyunu trolleyerek kapatmaya çalışıyor.

Sedat Peker'den ayda 10 bin dolar alan siyasetçiyi Soylu derhal açıklamalıdır! 

Bu kişi halen vekilse dokunulmazlığını hemen kaldıralım!

AKP üyesi ise daha fazla merakta kalmayalım."

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.