Başkan Özdemir: 'Kongremizi büyük bir mitinğ ile taçlandıracağız'

AK Parti İl Başkanı Av.Ahmet Özdemir Kanal Maraş Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Karaaslan ile akşam saatlerinde yaptığı telefon görüşmesinde İl Kongresi hakkında bilgiler verdi.

Başkan Özdemir: 'Kongremizi büyük bir mitinğ ile taçlandıracağız'

Ankara'da il Başkanları toplantısına katılan Başkan Özdemir kongreye yönelik şunları söyledi; “Genel Merkezimiz uzun süredir Kahramanmaraş ve diğer illerle ilgili teşkilatlanma ve il başkanlarımızla alakalı çalışma yapıyorlardı. Bu çalışmalar neticelendirildikten sonra Cumhurbaşkanımıza arz ediyorlar. Cumhurbaşkanımızın onayından geçtikten sonra İl Kongrelerimize tarih veriyorlar ve kongrelerimizi yapıyoruz. Büyükşehirlerimizin İl Kongreleri henüz başlamamıştı. Bugünden itibaren o da başlamış oldu ve toplantı sırasında ilan edildi. Kahramanmaraş 24 Şubat'ta saat 12:00'de Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılımıyla kongremizi İnşallah gerçekleştireceğiz. Cumhurbaşkanımızın katılacağını  kendisi beyan ettiği için bu tarih belirlendi. Bizim teşkilat çalışmalarımızda kongre öncesi adaylık çalışmaları yapılır. Eğer İl başkanıyla devam edilecekse, adaylık arayışına girilmez. İl başkanı devam etmeyecekse adaylık arayışına girilir. Genel Merkezimiz tarafıma devam edeceğimi bildirdi."

"İL KONGREMİZİ BÜYÜK BİR MİTİNG İLE TAÇLANDIRACAĞIZ"

Başkan Özdemir sözlerini şöyle sürdürdü; "Bu sadece AK Parti İl kongresi değil, Cumhurbaşkanımızın Kahramanmaraş'a gelişi ve çok büyük  bir miting programı yani bunu biz sadece kongre diye sınırlandırmayacağız. Cumhurbaşkanımızı ne kadar insan görmek isterse o kadar organizasyonla büyük bir miting yapacağız. Tüm Kahramanmaraş halkını Cumhurbaşkanımızın katılacağı büyük mitinge davet ediyoruz. Kongremizi inşallah büyük bir miting ile taçlandıracağız" dedi.

Bizde Kanal Maraş ailesi olarak İl Başkanı Av.Ahmet Özdemir’e il kongresinde başarılar diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER