Başkan Erdoğan kara kaplı defteri açtı!

Başkan Recep Tayip Erdoğan, dün AK Parti TBMM Grup Toplantısı yapmadı, Mart 2019'da yapılacak yerel seçimler için gün boyu adaylarla ilgili çalıştı. Erdoğan'ın yardımcısı kara kaplı defteri oldu.

Başkan Erdoğan kara kaplı defteri açtı!
banner150

Başkan Erdoğan, Fransa ziyareti dönüşü sonrası Mart 2019'da düzenlenecek yerel seçim için hazırlık çalışmalarını başlattı. AK Parti Grup Toplantısı'nda konuşmayan Erdoğan dün gün boyu AK Parti Genel Merkezi'nde yerel seçimlerde aday belirleme çalışmaları yaptı. Erdoğan, partisinin yerel seçim sürecine dair il ve ilçelerindeki gelişmeleri ele aldı. 

SUNUMLARI ALDI TALİMATLARI VERDİ

Erdoğan'ın partide tüm güne yakın süren mesaisinde Yerel Yönetimler Başkanlığı, Seçim İşleri Başkanlığı, Teşkilat Başkanlığı başta olmak üzere seçim hazırlıkları ile ilgili sunumları aldığı ve talimatlarını verdiği kaydedildi.

KARA KAPLI DEFTER TUTMUŞTU

Önceki günkü toplantıda adaylarla ilgili detaylı sorular yönelten Erdoğan'ın illere yaptığı ziyaretlerin ardından kişisel notlarını aldığı kara kaplı defteri de bu toplantılarda açtığı öğrenildi.

YENİ ANKET YAPTIRMA KARARI

AK Parti'nin bazı illerle ilgili olarak yeni anket çalışmaları yaptırma kararı aldığı da belirtildi. İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere daha kapsamlı toplantılar yapılacağı da öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.