Başkan Erdoğan'dan çiftçilere büyük müjde! Bu ay içerisinde ödenecek...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mart ayında çiftçilere toplam 3 Milyar 716 Milyon TL destek ödemesi yapılacağı müjdesini verdi.

Başkan Erdoğan'dan çiftçilere büyük müjde! Bu ay içerisinde ödenecek...
banner150

Başkan Erdoğan'dan çiftçilere büyük müjde! Bu ay içerisinde ödenecek...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde "Türkiye'nin En Büyük Çiftçi Ailesi Milletin Evinde" programına katıldı. Buradaki konuşmasında, "Mart ayında yapılacak desteklerin müjdesini paylaşmak istiyorum" diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, çiftçilere 3 Milyar 716 Milyon TL destek ödemesi yapılacağını duyurdu.

Erdoğan konuşmasında şunları söyledi: 

"Alan bazlı desteklerde 2 milyar lira, buzağı desteğinde 730 milyar lira, diğer hayvancılık desteklerinde 198 milyon lira, yem bitkileri desteklerinde 80 milyon sulama elektriği tohum gibi hususlarda 148 milyon lira olmak üzere 3 milyar 716 milyon liralık destekleme ödemesi yapacağız"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamalarından önce çıkanlar bölümler şöyle:

  • Geçtiğimiz 17 yılda ülkemizi 3,5 kat büyüttük. Önümüzdeki dönemde 10 ekonomi arasına girmesi için en az iki katlık büyüme gerçekleştirmemiz lazım.

"İTİRAF EDİYORUM"

  • Çok uğraşmamıza rağmen hala vatandaşlarımıza istediğimiz seviyede uygun fiyatlardan et sunamadığımızı itiraf ediyorum.
  • Hedeflerimize ulaştığımızda karşımıza engeller çıkarılıyor. Merkez Bankamızın döviz rezervi 100 milyar dolara gelmiş durumda. Daha da çıkacağız, yükseleceğiz, güçleneceğiz.
  • Kayyum olayını hukuk çerçevesinde devreye soktuk. Devletin parasını Kandil'e gönderenlerle devam edecek halimiz yoktu.
  • FETÖ vasıtasıyla kanlı bir darbeye teşebbüs edildi. Bu darbe girişimini de milletimizin desteğiyle akamete uğrattık. 

KILIÇDAROĞLU'NA SERT SÖZLER

  • Ana muhalefetin başı, 'YPG PKK neden bize saldırsın' diyor. Neden bize saldırsın sorusunu sorana ben saldırdılar diyorum. 100'e yakın vatandaşımızın şehit olmasına neden olan onlar. 
  • Sayın Kılıçdaroğlu Almanya'ya gidiyor terör örgütü temsilcileriyle Alman Parlamentosu'nda YPG paçavrası olan teröristle poz veriyor. 
  • Biz İHA, SİHA yapıyoruz. Adam bundan rahatsız

"YENİ SALDIRI PLANLIYORLAR"

  • Son olarak Ağustos ayında bu kez ekonomi silahını çektiler. Ekonomiyi batırmaya çalıştılar. Bu seçimlerde istedikleri gibi istikrarsızlık ortamı oluştururlarsa tüm cephelerden ülkemize yeni saldırı düzenlemeyi hedefliyorlar. Bunlara asla fırsat tanımayacağız.
Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2019, 12:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.