Başkan Erdoğan: Benim Kahramanmaraşlı kardeşim anladı ama Bu hanımefendi hala anlayamadı

Başkan Recep Tayyip Erdoğan seçimlerden sonra partisinin ilk Grup Toplantısı'nda önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Erdoğan, ''Benim Kahramanmaraşlı kardeşim anladı ama Bu hanımefendi hala anlayamadı'' dedi.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Grup Toplantısı'nda önemli açıklamalarda bulundu. 

'KAHRAMANMARAŞLI KARDEŞİM ANLADI AMA BU HANIMEFENDİ HALA ANLAYAMADI'

Bugün bir tanesi öyle söylüyor. "Şu kadar bölünmüş yol yaptım demekle mi oy alacaksınız" Öbür tarafta da şunu söyle be, "Yüksek hızlı tren yaptık diye mi bu millet oy verecek" "26 havalimanını 56'ya çıkardık diye mi bu millet size oy verecek" Ne kaldı? Ne olacak, sen niye varsın o zaman? Yani siyasi kadrolar bu ülkede ne yapar?

Şimdi ben bir vatandaşımızın güzel bir tebliğini sizlere şurada perdede göstermek istiyorum. O anlamış ama sözde siyaset yapan neyse isim vermeyeyim anlayamamış…

Herhalde bunu izleme fırsatı bulursa anlayacaktır. Benim Kahramanmaraşlı kardeşim anladı ama Bu hanımefendi hala anlayamadı.

Bunlar bugüne kadar niye yapılmıyordu? Şimdi yapılınca niye rahatsız oluyorsun? Bir teşekkür etmesini bilin ya. Yok görevindir, tamam da siz geçmişte bakanlık filan da yaptınız. Siz niye yapamadınız?

İşte kıskançlık çok kötü bir illet. Fakat isteseler de istemeseler de biz yine bu yolları yapmaya devam edeceğiz. Bu tünelleri inşallah açmaya devam edeceğiz.

Köprüleri yapmaya devam edeceğiz. Yavuz Sultan Selim Köprüsü de yapacağız. Osmangazi Köprüsü de yapacağız. Marmaray gibileri de yapacağız. Yapmaya da devam edeceğiz."

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2019, 15:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
ali ak
ali ak - 10 ay Önce

evet 17 sende bitirilememiş proje gidin bakın Karadenizde, Doğuda vs ne yollar yapıldı bitirildi.. bir çıkartsınlar göksun yolunda 17 yılda kaç kaza yapılmış kaç vatandaş vefat etmiş.. hala en kalabalık yol olan maraş-andırın yol ayrımına kadar tehlikeli yol..hergün kaza oluyor..

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.