Başkan Erdoğan AK Parti'de köklü değişim sinyali verdi

Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda konuşan Başkan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti kadroları için köklü 'değişim sinyali' verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, genişletilmiş il başkanları toplantısında yaptığı konuşmada, “Yeni isimlerle kadrolarımızı tahkim edeceğiz. Her şehrimizde, o şehrin en itibarlı ve en gayretli isimlerini partimizin yönetim kadrolarına getireceğiz” ifadelerini kullandı.

AK Parti’nin millet tarafından kurulmuş bir parti olduğuna değinen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “AK Parti bugüne kadar milletin desteğiyle ayakta kalmıştır” dedi.

“CUMHURBAŞKANLIĞI SİSTEMİNDEN GERİYE DÖNÜŞ YOKTUR”
Yeni yönetim sistemiyle birlikte milletin büyük bir kazanım elde ettiğini belirten Erdoğan, siyasetin vesayet karşısında gücünün de arttığına değindi. Erdoğan, millet egemenliğinin önünde hiçbir engel kalmadığının altını çizdi ve “Artık Cumhurbaşkanlığı sisteminden geriye dönüş yoktur” diye konuştu.

“KAPILARI AÇMAK ZORUNDA KALACAĞIZ”
Sınırlarımızda kurulacak olan güvenli bölge planı hakkında da konuşan Erdoğan, “Güvenli bölge olmazsa kapıları açmak zorunda kalacağız. Oluşturulacak olan güvenli bölge ile birlikte 1 milyon Suriyeliyi bu güvenli bölgede iskan edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2019, 12:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.