Bakan Elvan: 'Bizim dilimizde saldırı yok'

Genel seçimlerde kapı kapı dolaşarak kendilerini anlatmanın gerekliliğini belirten Bakan Elvan, 'Bizler insancıl insanlarız. İnsanı seven, gönülden gönüle konuşan insanlarız. Bizim dilimizde saldırı yok' dedi.

Bakan Elvan: 'Bizim dilimizde saldırı yok'
banner150
Genel seçimlerde kapı kapı dolaşarak kendilerini anlatmanın gerekliliğini belirten Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, “Bizler insancıl insanlarız. İnsanı seven, gönülden gönüle konuşan insanlarız. Bizim dilimizde saldırı yok. Bu anlayışı İzmirli halkımız da görmeli. İzmir halkımızın da yeni dönemde yüzde yüz destek vereceğine canı gönülde inanıyorum” dedi.Bakan Lütfi Elvan, İzmir temasları kapsamında AK Parti İl Başkanı Bülent Delican’ı ziyaret etti. Genel seçimlere kısa bir süre kaldığını ancak İzmirlilere sonuna kadar güvendiklerini ifade eden Elvan, “İzmirlilerin bize olan güveni İzmir’in kalkınması için bundan sonra ortaya koyulacak resim vatandaşlarımız tarafından çok daha iyi anlaşılacak. İzmir’de kalkınma için istihdam için her şey var.
 
2015 seçimlerinde bizim yaptıklarımızın kapsamlı şekilde vatandaşlarımızla paylaşılması son derece önemli. Biz İzmir’in gelişmesi ve kalkınması için hizmet etmeye çalışıyoruz. Dünyada örnek bir şehir olması yolunda ciddi adımlar attık ve atacağız. Yeter ki ne yaptığımızı samimi şekilde anlatalım. Biz söz verdiysek onun arkasında dururuz. Gerçekleşmez diye bir şey lugatımızda yok. Biz neyin sözünü verdiysek harfiyen gerçekleştiriyoruz. Yapamayacağımız hiçbir projenin arkasında durmadık. 6 aylık süreçte teşkilatımızdaki her bir kardeşimizin kapı kapı dolaşarak yaptıklarımızı anlatması gerekiyor. Bizler insancıl insanlarız. İnsanı seven, gönülden gönüle konuşan insanlarız. Bizim dilimizde saldırı yok. Bu anlayışı İzmirli halkımız da görmeli. İzmir halkımızın da yeni önemde yüzde yüz destek vereceğine canı gönülden inanıyorum” diye konuştu.

“MİLLİ İRADEYE GÖLGE DÜŞÜRMEDİK”
Elvan, hükümet olarak yola halka hizmet için çıktıklarını ve bugüne kadar da milli irade konusuna hiçbir zaman gölge düşürmediklerini ifade etti.
İzmir’e önemli yatırımlar yaptıklarını kaydeden Elvan “İzmir’e de çok önemli yatırımlar yaptık ve bu devam edecek. Devasa projelerimiz var. Bu projelerin aşamalı olarak süratle gerçekleştiğini görüyoruz. Özellikle ulaştırma alanında önemli gelişmeler sağladık. Bugün İstanbul-İzmir, Ankara-İzmir yüksek hızlı treni yine İzmir-İstanbul otoyol projesi, limanlara yönelik projemiz, Sabuncubeli, Konak, Belkahve tünelimiz o kadar çok alan var ki yaptıklarımız anlamında. Çok sayıda projemiz var. Yakinen takip ediyoruz. Ulaşım ve erişimde tıkanan damarları teker teker açıyoruz. Bu bizim görevimiz bundan sonraki süreçte aynı bilinçle hareket edeceğiz” şeklinde konuştu.
Hangi partiden olursa olsun herkesi kucaklamak gerektiğini vurgulayan Elvan, birliğe ihtiyaç olduğunu ve birlikten güç doğacağını dile getirdi.

DELİCAN: "İZMİR HALKI ONLARI AĞIR ŞEKİLDE CEZALANDIRACAK"
Bakan Elvan’ın enerjisine hayran kaldığını ifade eden Bülent Delican ise şöyle konuştu: “İzmir’de kuzeyden güneye doğudan batıya hem demiryolları hem karayolları ile İzmir potansiyelini, gerçek ellerde bulduğu için çok şanslı. Yerel yönetim dinamiğimize katılmak zorunda yoksa İzmir halkı onları ağır şekilde cezalandıracak. İzmir-İstanbul otoyolu incelemelerinde devletimle, milletimle büyük gurur duydum. Hizmetlerimiz daha da devam edecek.”
Ziyaretin sonunda AK Parti İl Başkanı Bülent Delican, Bakan Elvan’a üzerinde nazar duasının yazılı olduğu bir plaket hediye etti. 

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2014, 10:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner154

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.