Bahçeli'den 13 şehit açıklaması: PKK'nın sonu göründü

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Pençe Kartal-2 Harekat bölgesinde 13 sivil vatandaşın şehit edilmesi sonrası ''Bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacak, hiç kimse şablon ve bildik ezberlerin arkasına saklanamayacaktır'' dedi.

Bahçeli'den 13 şehit açıklaması: PKK'nın sonu göründü
banner150

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Irak’ın kuzeyindeki Gara bölgesinde 13 Türk vatandaşın PKK'lı teröristler tarafından şehit edilmesiyle ilgili sert açıklamalarda bulundu.

Kendisine ait sosyal medya hesabı Twitter'dan paylaşım yapan Devlet Bahçeli, öncelikle Pençe Kartal-2 Harekatı'nın başarıyla icra edildiğini belirtip, kahraman Mehmetçik'i tebrik etti.

"HİÇBİR ŞEY ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK"
Bundan sonra hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını vurgulayan Bahçeli, şöyle devam etti:

Hiç kimse şablon ve bildik ezberlerin arkasına saklanamayacaktır. Masumların kafalarına kurşun sıkan hainleri kim aklamaya ve arkalamaya yelteniyorsa bilinsin ki cinayetlere taammüden iştirak etmiş demektir. Ve teröristtir.

Bu vesileyle Sayın Cumhurbaşkanımızı, Milli Savunma Bakanımızı, komuta heyetimizi ve harekâta katılan bütün kahraman askerlerimizi yürekten kutluyor, hepsine teşekkür ediyorum.

"PKK'NIN SONU GÖRÜNDÜ, HERKES TARAFINI SEÇMELİ"
Hainlere göz açtırmadılar, manevra sahası bırakmadılar. Nitekim PKK’nın sonu da göründü. Herkes tarafını ve tercihini yapmalıdır: Ya hıyanet ya hidayet, ya melanet ya da millet."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.