Ali Öztunç ile Habibe Öçal Twitter'da atıştı! Öztunç, Habibe Öçal'ı perişan etti

CHP'nin yapmış olduğu 'ABD' açıklamasına istinaden HDP'nin paylaşımını twitterde paylaşım yapan Habibe Öçal'a Ali Öztunç'tan cevap gecikmedi. Twitterdeki bu kapışmada Öztunç, Habibe Öçal'ı perişan etti.

Ali Öztunç ile Habibe Öçal Twitter'da atıştı! Öztunç, Habibe Öçal'ı perişan etti

Bugün akşamın ilerleyen saatlerinde Habibe Öçal'ın twitter'de yapmış olduğu: "ABD başkanı Biden'in açıklamalarına kınama mesajı yayınlayan @herkesicinCHP burunlarının dibindeki ortakları @HDPgenelmerkezi'nin  aşağılık açıklamalarına neden ses çıkarmıyorlar. Bu ne yaman çelişki @Ali_Oztunc" açıklamasına Ali Öztunç'tan yanıt gecikmedi.
 

Ali Öztunç; ''Bana laf söyleyeceğine bu fotoğrafa cevap ver. Sonra da Türkoğlu kaymakamını neden sürdürdün onu açıkla. Beni daha da fazla konuşturma. @habibeocal46'' diyerek Recep Tayyip Erdoğan'ın Osman Baydemir ile elele gözüken bir fotoğrafı paylaştı.

Habibe Öçal bu paylaşım sonrası şu açıklamayı yaparak ''Işiniz gücünüz yalan ve iftira konuşsan ne olacak yalan ve iftiradan kim ölmüş @Ali_Oztunc'' diyerek Canan Kaftancıoğlu'nun paylaşımını paylaştı.

Ali Öztunç buna cevap olarak:''Kahramanmaraş seni de beni de iyi bilir. Kardeşlerin hariç hiç bir hemşerimize faydan olmamıştır. Var mısın yok musun belli bile değil. Sana cevap vermeye de seni dikkate almaya da değmez. Benim üzerimden prim yapmaya çalıştığının farkındayız. @habibeocal46'' bu atışmaya noktayı koydu.

CHP Genel Başkan yardımcısı Ali Öztunç'un attığı twitterda Habibe ÖÇAL'a ''Türkoğlu kaymakamını neden sürdürdün onu açıkla...'' demesi bazı gerçeklerin ortaya çıkması anlamı taşıyacak gibi. Çünkü Türkoğlu Kaymakamının aniden görev yerinin değiştirilmesi ile ilgili köşe yazısı yazan Genel yayın Yönetmenimiz Mustafa Karaaslan hakkında tazminat davası açan Habibe Öçal, Ali Öztunç'un bu açıklaması sonucunda Karaaslan'ın yazdığı yazısının bir nevi doğru olduğunu teyid eder şekilinde olup, Habibe Öçal'ın Ali Öztunç'a twitter de cevap vermemesi gerçeklerin hiç bir zaman saklanamayacağını ortaya koymuş oldu. 

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2021, 00:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
Muhammed Salih
Muhammed Salih - 3 hafta Önce

Habibe Öcal adını sayenizde duyduk Mustafa bey. Ama oy vermediğimiz Ali ÖZtunç u iyi tanıyoruz . Tam bir vekil gerçekten . Bir sonraki seçimde hayatımda ilk defa Ali bey aday olursa CHP ye oy vereceğim . Ak parti önce bu fetöcülerden ve onların emanetçisi kardeşlerden kurtulmalı . Hangi belediye Başkan’ın kardeşi , oğlu , Kızı fetö tutuklusu . Güzelim memleketi bitirdiler. Melek İpek in manevi çocukları kimler . Kim şu an milletvekili , kim belediye Başkanı, kim bürokrat . Derhal bizi aşağılık fetö hain örgütünden kurtarmalıdır. Bıraksın Amerikan başkanını kimse duymaz. Dış işleri bakanlığı gerekli cevabı verir . Biz memlekete gelelim . Bitiyor Maraş ..

Mahmut
Mahmut - 3 hafta Önce

Hızlı trenci sivas bu ne hız be

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.