Akşener'den Bahçeli'nin ''Dön evine, bitsin bu çile'' çağrısına cevap!

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, Bahçeli'nin kendisine yönelik ''Dön evine, bitsin bu çile'' çağrısını tiye alarak yanıt verdi. Makam aracından çekildiği bir kareyi sosyal medyadan paylaşan Akşener, ''Genel merkezdeki çalışmaları bitirdik, evime dönüyorum'' dedi.

Akşener'den Bahçeli'nin ''Dön evine, bitsin bu çile'' çağrısına cevap!

MHP Lideri Bahçeli'nin "Masa kurma. Bir kez daha diyorum. Dön evine, bitsin bu çile" çağrısına İYİ Parti Lideri Meral Akşener'den yanıt geldi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli Ankara'da partisinin il başkanları ile bir toplantı gerçekleştirdi. Burada yaptığı konuşmada İYİ Parti lideri Meral Akşener'e bir kez daha eve dönme çağrısında bulunan Bahçeli, "Masa kurma. Bir kez daha diyorum. Dön evine, bitsin bu çile" ifadelerini kullandı.

AKŞENER: EVİME DÖNÜYORUM
Bahçeli'nin bu çağrısına Meral Akşener'den cevap geldi. Sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaşan Akşener, "Genel Merkez'deki çalışmaları bitirdik, evime dönüyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2020, 18:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.