AK Parti Genel Merkezinden 934 belediyeye ültimatom gibi gizli yazı

AK Parti Genel Merkezi tarafından, Türkiye genelinde 31 Mart seçimlerine göre kazanılan 934’e yakın belediyelere Ültimatom gibi gizli yazı gönderdiği belirtildi.

AK Parti Genel Merkezinden 934 belediyeye ültimatom gibi gizli yazı

Kanal Maraş istihbarat servisi tarafından edinilen bilgiye göre; son günlerde CHP’li belediye başkanlarından bazılarının birinci derece yakınlarının belediyeye ait şirketlerde görev almasının basına yansıması üzerine, AK Parti Genel Merkezi önlem almak üzere, kazandığı tüm belediyelerdeki Belediye Başkanlarının ve birinci derecede yakınlarının belediyelerin kendi bünyelerindeki şirketlerinde yönetim kurulu üyesi veya Şirket Başkanı olup ikinci bir maaş almalarının önüne geçmek için gizli yazı yolladığı bilgisine ulaştı.

'AKBEL VE BENZERİ ŞİRKETLERDE YER ALAMAYACAKLAR'

Bu durumda başta Kahramanmaraş’ta ki AKBEL gibi şirketler olmak üzere bundan böyle AK Parti’nin kazandığı belediyelerin, Belediye Başkanları ve birinci derece yakınları bu tür şirketlerde çalışamayacaklar ve hiçbir suretle yer alamayacaklar.  

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.