Geçtiğimiz haftalarda Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi'den evlenme teklifi alan Şeyma Subaşı, teklifi kabul ettiğini ve son fotoğrafları sosyal medya hesaplarından paylaştığını söyledi. Ancak kısa bir süre sonra hamile olduğunu iddia eden Şeyma Subaşı, yine magazin gündemini sallamıştı.

ŞEYMA SUBAŞI HAMİLE İDDİASI DOĞRU MU?

Suçlamanın ardından susmayan Şeyma Subaşı, cesur ifadesini kullanarak herkesin sorularını yanıtladı. Şeyma Subaşı yaptığı açıklamada, "Dünyanın her yerinden arkadaşlarım ve ailem var. Son hamileliğimle ilgili söylentileri doğrulamaktan ve hamile olduğumu size bildirmekten mutluluk duyuyorum" dedi.

Şeyma Subaşı, evlenmek için acelesi olmadığını belirterek, "Acele etmek için bir sebep olmadığına karar verdik. Birbirimize sevgi ve saygı duyuyoruz, şimdilik kutlamaları erteleyip hamileliğin keyfini çıkarmaya odaklanmaya karar verdik. Bütün iyi dilekleriniz ve desteğiniz için teşekkürler. Gelecek için heyecanlıyım" demişti.

ŞEYMA SUBAŞI DÜŞÜK MÜ YAPTI?

Ancak kısa bir süre sonra bu sırada Şeyma Subaşı hamileyken, bebeklerin düşük yaptığı iddiaları ortaya çıkınca ünlü fenomen yeniden açıklama yapmak zorunda kaldı. Subaşı, "Bir önceki paylaşımımda çok baskıdan dolayı düğünü ertelediğimizi söylemiştim. Maalesef bu baskı çocuğu kaybetmeme neden oldu" dedi.

Subaşı, "Yas tutmam ve yaşadığım duygularla başa çıkabilmem için zamana ihtiyacım var" açıklamasında bulundu.