Yaşar İpek, boşanma aşamasına kadar geldiği Seren Serengil'le ilgili flaş iddialarda bulunmuştu. İpek, Serengil'in Mitokondri yöntemiyle hamile kaldığını söyledi. İpek'in açıklamalarından sonra Serengil ise hastanelik olan Seren Serengil'den bu sabah üzücü haber geldi.

Eşi Yaşar İpek'le olaylı bir boşanma süreci yaşayan Seren Serengil'den üzücü haber geldi. Dün akşam hastaneye kaldırılan Serengil bebeğini kaybetti.

''BENİM SOYUMA BAŞKA BİR SOY KARIŞACAK''

Seren Serengil ile boşanma kararı alan Yaşar İpek, ilişkilerini bu noktaya getiren olayları "Magazin Burada" Genel Müdürü Ali Çınar'a anlattı ilk kez anlattı. "Aşkın kazanması için çocuk yapmaya karar verdik" diyen İpek, Serengil'in 'Mitokondri nakli' yaptırdığını öğrendiğini anlattı. Bu gerçeği öğrenince beyninden vurulmuşa döndüğünü söyleyen İpek, "O lafı duyunca buz kesildim. Benim soyuma başka bir soy karışacak" ifadelerini kullandı.

''KANLI TULUMU PAYLAŞILDI''

Yer yerinden oynayacak! Galatasaray, PSG'nin yıldız orta saha oyuncusunu İstanbul'a getiriyor Yer yerinden oynayacak! Galatasaray, PSG'nin yıldız orta saha oyuncusunu İstanbul'a getiriyor

Öte yandan Yaşar İpek'in açıklamalardan sonra yüksek tansiyon ve kanamayla hastaneye kaldırılan Seren Serengil'in olay sırasında giydiği kanlı tulumu paylaşıldı.