Serdar Ortaç'ın eski eşi Chloe Loughnan geçtiğimiz günlerde Türkiye'ye döndü. Türk vatandaşı olmak istediğini söyleyen modelin parası bittiği için Türkiye'ye döndüğü iddia ediliyor. Ayağının tozuyla anlaşma yapan model Chloe Loughnan tek bir işten ayda 40 bin TL kazanıyor.

Serdar Ortaç'tan boşandıktan sonr İrlanda'ya dönen Chloe Loughnan para kazanmak için Türkiye'ye dönüş yaptı. Ayağının tozuyla sunuculuk anlaşması yapan modelin parasının bittiği iddia edildi.

Parası bitince Türkiye'ye dönmüş! Chloe Loughnan tek bir işten ayda 40 bin TL kazanıyor

Türkiye'de kazandığı parayı kendi ülkesinde kazanamayan model, TV programı sunmaya başladı. Bölüm başına 10 bin TL aldığı konuşulan Chloe Loughnan, aylık 40 bin TL'yi tek bir işten kazanıyor.

PARAYA PARA DEMEYECEK

Instagram paylaşımları sayesinde otelde 15 gün bedava kalacak olan model Instagram iş birlikleri için de hikâye başına 20 bin TL, gönderi başına da 50 bin TL fiyat belirlemiş.

Aşk Adası yarışmacısı takside uyuyakaldı! Korkunç olayı anlattı: Eli eteğimin üzerindeydi Aşk Adası yarışmacısı takside uyuyakaldı! Korkunç olayı anlattı: Eli eteğimin üzerindeydi

Ekran Alıntısı