Sen Çal Kapımı son bölüm izle! FOX Sen Çal Kapımı 40. bölüm izle full izle!

Fox'ta Sen Çal Kapımı dizisinin heyecanla beklenen 40. bölümü 9 Haziran 2021 Çarşamba günü yayınlandı. İşte Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in oynadığı Sen Çal Kapımı dizinin 40. bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link. Sen Çal Kapımı 40. Bölüm tek parça full İzle.

FOX Tv'nin sevilen dizisi Sen Çal Kapımı bu akşam yeni bölümüyle ekrana geldi. Sen Çal Kapımı 40. bölümünde heyecanlı anlar yaşandı. Sen Çal Kapımı'nın son bölümünde Eda Yıldız, Serkan Bolat'ın hasta olduğunu öğrenmişti. İşte Sen Çal Kapımı son bölüm full tek parça izle bilgileri ve Sen Çal Kapımı 40. bölüm kesintisiz izle bilgileri...

SEN ÇAL KAPIMI 40. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Serkan ve Eda, Serkan'ın kanser tedavisi sırasında zorlu günler yaşarlar. Zaten hastalık takıntısı olan Serkan, hastalığı atlattıktan sonra bambaşka bir adama dönüşür. Bağlanma korkusu gelişir, asla bir çocuk istemediğini söyler, evlilik tarihini sürekli erteler ve kendini işe verir. Eda'yla araları giderek açılır, sonunda ayrılırlar. Yıllar sonra karşılaştıklarında ikisini de bir sürpriz beklemektedir.

SEN ÇAL KAPIMI DİZİSİNE KATILAN YENİ OYUNCULAR

Yapımını MF Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Altan Dönmez’in oturduğu, senaryosunu Ayşe Üner Kutlu’nun kaleme aldığı ve 9 Haziran Çarşamba itibarıyla 2. sezonuyla izleyiciyle buluşmaya hazırlanan “Sen Çal Kapımı” dizisinin oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil oluyor.

Oyuncu kadrosunda; Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in yanı sıra Neslihan Yeldan, Evrim Doğan, Anıl İlter, Elçin Afacan, Başak Gümülcinelioğlu, Alican Aytekin, Sarp Bozkurt ve Sinan Albayrak gibi birçok başarılı isimleri barındıran diziye son olarak Sina Özer, Doğa Özüm, Ayşe Akın, Ahmet Efe Metekoğlu ve Maya Başol da katıldı.

Özer dizide Eda’nın (Hande Erçel) asistanı Kerem’i, Doğa Özüm Serkan’ın (Kerem Bürsin) kuzenini, Ayşe Akın otel sahibi Deniz’i, Sinan Helvacı Eda’nın yakın arkadaşı Burak’ı canlandırırken, çocuk oyuncu Maya Başol Eda ile Serkan’ın 5 yaşındaki kızı, Ahmet Efe Metekoğlu ise Pırıl (Başak Gümülcinelioğlu) ve Engin’in (Anıl İlter) oğlu rolüne hayat verecek.

SEN ÇAL KAPIMI DİZİSİNİN KONUSU

Hayatta bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda, yurtdışı eğitim bursunu keserek lise mezunu kalmasına neden olan Serkan Bolat’la karşı karşıya gelir. Serkan Bolat, kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa Eda’ya bursunu geri vermeyi teklif eder.

Eda nefret ettiği bu adamın teklifini önce reddetse de koşullar değişince kabul etmek zorunda kalır. Nişanlı taklidi yaparken, Serkan ve Eda , bütün doğru bildiklerini unutturacak, tutkulu, zorlu bir ilişki yaşamaya başlarlar. Çünkü aşk zordur. Ve bu yüzden muhteşemdir.

SEN ÇAL KAPIMI 40. BÖLÜM İZLE

Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in başrollerini paylaştığı Sen Çal Kapımı dizisinin 38. bölümü 9 Haziran 2021 Çarşamba günü Fox kanalında yayınlandı.

Sen Çal Kapımı dizisinin 40. bölümünü tek parça full olarak izleyebileceğiniz link.

DİZİDE KİM HANGİ ROLDE:

Hande Erçel - Eda Yıldız

Eda şehirli, modern bir peri kızıdır. Güzel, akıllı, yetenekli, iyi kalpli, açık sözlüdür. Girdiği ortama renk getiren, giyim tarzıyla, davranışlarıyla, yaşam biçimiyle nev-i şahsına münhasır, orjinal bir genç kadın. Anne babasının yokluğunu, aile olmanın eksikliğini aşırı sosyal bir çocuk olarak kapatmış olan Eda’nın en büyük tutkusu ise çiçekler. Biraz fevri, düşündüğü şeyi söylemeden duramıyor ama girdiği her ortama ışık saçıyor.

Kerem Bürsin - Serkan Bolat

Yakışıklı, karizmatik, sert bir adam. Çok iyi eğitimli, bilgili ve acımasız bir işadamı. Babasının holdingini büyüterek başarıdan başarıya koşmuş. İş dünyasını çok iyi bir satranç ustası gibi aleyhine döndürmeyi çok iyi biliyor. Risk almayı seviyor. Aldığı her kararın arkasında duruyor ve sonuna kadar gidiyor. İş ve başarı dışında hiçbir motivasyonu yok. Kaybetmemeye takıntılı ve o yüzden sevmekten içten içe korkuyor.

Neslihan Yeldan - Aydan Bolat

Bige Önal - Selin Atakan

Evrim Doğan - Ayfer Yıldız

Anıl İlter - Engin Sezgin

Melisa Döngel - Ceren Başar

Çağrı Çıtanak - Ferit Şimşek

Elçin Afacan - Melek Yücel

Sitare Akbaş - Figen Yıldırım

Başak Gümülcinelioğlu - Pırıl Baytekin

Alican Aytekin - Seyfi Çiçek

Sarp Bozkurt - Erdem Şangay

İlkyaz Arslan - Leyla Haktan

Hakan Karahan - Şef Alexander Zucco

Sarp Can Köroğlu - Deniz Saraçhan

İlayda Çevik - Balca Koçak

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.