Sen Çal Kapımı 46.Bölüm FULL İzle (Tek Parça - Son Bölüm)

Yayınlandığı günlerde kendi rakipleri açık ara fark atan Sen Çal Kapımı dizisinin 46.bölümü ekranlarda yerini aldı.

Reytingleri altüst eden Sen Çal Kapımı dizisi, yeni bölümü heyecanla bekleniliyor. Dizinin hayranları ''Sen Çal Kapımı 46. bölüm tek parça izle'' sorusuna yanıt aramaya başladı.

FOX TV ekranlarında son bölümü yayınlanan Sen Çal Kapımı 46. bölüm full izle. Sen Çal Kapımı 46. bölüm tamamı seyret. Sen Çal Kapımı 46. bölüm tamamı izle. Sen Çal Kapımı 46. bölüm tek parça tamamı izleyebilirsiniz.

Sen Çal Kapımı tüm bölümler izlemek için ücretsiz online platform Fox Play'i ziyaret edebilirsiniz.

Sen Çal Kapımı 45. bölümde neler oldu, hatırlayalım: Eda her ne kadar Kiraz için birlikte yaşamayı kabul ettiğini söylese de aşka teslim olmak üzeredir. Her iki taraf da aile olmak için çabalarken başlarına hiç beklenmedik bir aksilik gelecektir. Ama bu durum onları daha sıkı bağlarla birbirine bağlayacaktır...

Serkan baba olmaya hazır, ama nasıl yapacağı hakkında hiçbir fikri yok. Bir taraftan kızıyla olabildiğince vakit geçirip babalığın zorluklarını öğrenirken, bir taraftan da Eda'yla arasını düzeltmenin peşinde. Eda ise kendini Serkan'a kaptırmamak için zorlanıyor.

Hele Serkan'ın gizli odasını bulduktan sonra bu aşka nasıl hayır diyebilir? Bu arada Ayfer ve Aydan, Serkan ile Eda'nın arasında olup bitenlerden habersiz velayet almanın peşinde. Ama işler kimsenin planladığı gibi gitmeyecek...

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.