Uzun süredir birlikte olduktan sonra 2019 yılında futbolcu Gökhan Çıra ile Selin Ciğerci dünya evine girmişiti. Bu kez ise beklenmedik bir gelişme yaşandı. Cuma günü Beykoz Adliyesi'nde gerçekleşecek davayla anlaşmalı boşanacağı konuşuluyor.

İlişkileriyle sık sık gündeme gelen Selin Ciğerci ve futbolcu eşi Gökhan Çıra, 2019 yılında nikah masasına oturdu.

Lüks bir otelde yaptıkları gösterişli düğünün ardından bir dönem ikiz bebek istemeleriyle de gündeme gelen Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra çifti için çeşitli iddialar ortaya atılmıştı.

ÜKS YAŞAMIYLA ÖRTMEYE ÇALIŞTI
Ayrılık iddialarının ardından lüks yaşamını sosyal medyadaki takipçilerinin gözüne sokan Ciğerci, tatile gitmek için 27 bin liraya kiraladığı helikopterle dikkatleri dağıtmıştı.

İYİ İLİŞKİ İMAJI SONA ERDİ
Gökhan Çıra ile ilişkisini oldukça iyi göstermeye çalışan ve ayağını öperken çekilen görüntülerini de bir dönem sosyal medyada yayınlayan Ciğerci, ayrılık iddialarını daha fazla ertleyemedi.

Ceren Kapucu (Kestirengöz) kimdir, kaç yaşında, nereli? Milli Voleybolcu Ceren Kapucu hayatı Ceren Kapucu (Kestirengöz) kimdir, kaç yaşında, nereli? Milli Voleybolcu Ceren Kapucu hayatı

CUMA GÜNÜ BOŞANIYORLAR
Anlaşmalı boşanma kararı alan Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra, cuma günü Beykoz Adliyesi'nde gerçekleşecek olan dava ile boşanacak.

2 yıl süren evlilik, tarafların karşılıklı rızasıyla sona erecek.