Geçtiğimiz aylarda Hamdi Alkan'dan boşanan Selen Görgüzel mayolu pozunu sosyal medya hesabından paylaştı. Selen Görgüzel'e bir takipçisi 'Her yer meydanda' yazınca ünlü isim kendini tutamadı.

Oyuncu ve yönetmen Hamdi Alkan'dan boşandıktan sonra sosyal medyada iddialı paylaşımlarla dikkat çeken Selen Görgüzel tatiline devam ediyor.Aşksız yapamayacağını her fırsatta söyleyen ve son dönemde sünnet derisinden cilt bakımı yaptırmasıyla adından söz ettiren Görgüzel siyah mayosuyla sere serpe poz verdi.

Selen Görgüzel siyah küçük mayosuyla pozunu paylaşınca Kardashian kardeşlere benzetildi.

Bu benzetmeyi komik bulan şarkıcı ve oyuncu "Her yer meydanda yazık" yorumuna ise tepkisiz kalmadı.

Selen Görgüzel mayolu pozuna gelen yorumuna tepkisiz kalmadı

Selen Görgüzel bu yoruma "Çıplaklık fiziksel boyutta yaşayan sizler için rahatsız edici olabilir, etten kemikten ziyade bilinçsel konuların dikkatini çekmesi dileğimle" yanıtını verdi.

"HAMDİ BANA HALA AŞIK"

Selen Görgüzel mayolu pozuna gelen yorumuna tepkisiz kalmadı

Öte yandan Selen Gürgözel, “Hamdi Bey sizi sosyal medyadan engellemiş, neden olabilir?” sorusuna dikkat çeken bir yanıt vermişti.

“Bence Hamdi hala bana aşık” şeklinde cevap veren Görgüzel, olaylı boşandığı eski eşi Hamdi Alkan’ın hala kendisine aşık olduğunu iddia etti.

HAMDİ BANA HALA AŞIK

Geçtiğimiz günlerde sahne aldığı mekanda şarkı söylediği sırada elektrik çarptığını söyleyen Görgüzel "Bu sıralar üzerimde nazar var sanırım, her gün başıma tuhaf tuhaf olaylar geliyor" demişti.

Bülent Ersoy'un konser açıklaması olay oldu! Bülent Ersoy'un konser açıklaması olay oldu!

Selen Görgüzel mayolu pozuna gelen yorumuna tepkisiz kalmadı