YouTube hesabından video yayınlayan Ataklı'ya, Sedat Peker'den cevap geldi. Peker, ''Can Ağabey sen keyifli ve matrak bir adamsın ancak filmin sonunda mahcup olacaksın, filmin sonunu seyret'' dedi.

Korkusuz yazarı Can Ataklı, Sedat Peker'in, siyasi tweet'lerinin bir başkası aracılığıyla da paylaşılmasının engellendiğinin duyurulmasının ardından, "Sedat Peker devlet gücüyle susturuluyor. Türkiye'de kimse destek veremeyince Peker'in anlattığı dehşet olaylar da sümen altı ediliyor. Değerlendirmesini yaptı. 

Can Ataklı Youtube videosunda, "Sedat Peker devlet gücüyle susturuluyor. Türkiye'de kimse destek veremeyince Peker'in anlattığı dehşet olaylar da sümen altı ediliyor. Oysa muhalefetin hiçbir komplekse kapılmadan Peker'in söylediklerinin üzerine gitmesi saray iktidarını zorlaması gerek. " demişti. 

Yargıtay emsal karar: Eşi küçük düşürmek boşanma sebebi! Yargıtay emsal karar: Eşi küçük düşürmek boşanma sebebi!

Peker'in Twitter'dan Can Ataklı'ya verdiği cevaplar şöyle: 

1-Can Ağabey (Ataklı), bu sabahki Youtube programınızı keyifle izledim. İnşallah söyleyeceklerime bozulmazsın. Bazı yaşlı dayılar gibi filmin ilk çeyreğini seyredip filmin sonu için yorum yapmışsın. Parça parça koparmak iyi bir taktik değil demişsin.
"Aslanlar yedi canlıdır"
2-Bak şimdi gördün mü diye de eklemişsin. Can Ağabey sen keyifli ve matrak bir adamsın ancak filmin sonunda mahçup olacaksın. En başında biz koyun değiliz, biz öküz değiliz. Kurban bunlardan olur. Biz aslanız. Aslandan kurban olmaz dedik. Aslanlar yedi canlıdır.
3-Şu ana kadar iki canımı kaybettim ancak geride beş canım daha var. Benim zekama lütfen güven. Ben Teğmen Andrew’in Garcia’ya ulaştırması gereken mektubu okuduğumda 14 yaşındaydım
4-O yaşta iken bile ben büyüyünce bundan daha iyisini yapabilirim demiştim. Filmin sonunda gençlere cep telefonun var mı diye soran dayıların durumuna düşmemen için bu dediklerimi lütfen bir yere kaydet. Sen bu filmin sonunu seyret

CAN ATAKLI’DAN SEDAT PEKER’E CEVAP

Sedat Peker'in tweetlerinden dakikalar sonra bu kez Can Ataklı'dan paylaşım geldi ve "İzleyemeyenler için yeni sohbetimi tekrar sunuyorum. Sedat Peker biraz önce cumartesi sohbetimdeki konuşmalarıma çok hoş cevaplar vermiş. "Bu iş bitmez öyle" diyor. "Filmin sonunu bekle" diye ekliyor. Sevindim bu habere.. Yarınki sohbetimi bekleyin." dedi.