Sosyal medyaya erişim yasağı olduğu açıklanmıştı ama organize suç örgütü lideri olmakla yargılanan Sedat Peker durmuyor. Peker son olarak Twitter'dan "O vakit geldiğinde ben size neler anlatacağım neler! Deli olacaksınız! Ses kayıtlarıyla, WhatsApp yazışmalarıyla anlatacağım her şeyi" ifadelerini kullandı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve ailesine ilişkin iddialarını içeren bir video paylaşmasının ardından suç örgütü lideri Sedat Peker'in duyurduğu, "Deli Çavuş" isimli sosyal medya hesabından konuya ilişkin paylaşım yapıldı.

Paylaşımda Peker, elinde ses kayıtları ve mesajlaşmaların olduğunu belirterek şunları söyledi:

“O vakit geldiğinde ben size neler anlatacağım neler! Deli olacaksınız! Ses kayıtlarıyla, WhatsApp yazışmalarıyla anlatacağım her şeyi. Tüm bunlar bittikten sonra da kendim dahil tüm vatanseverlere, yurtseverlere normale dönebilmemiz için tedavi seansları yapacağım. Bende söz namus!”

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Asgari ücrete ara zam yapılması için talimat verdim Cumhurbaşkanı Erdoğan: Asgari ücrete ara zam yapılması için talimat verdim

delicavus