İçişleri Bakanı Soylu’nun, bir siyasetçinin “10 bin dolar rüşvet aldığı” iddiası tartışma yaratırken Sedat Peker o siyasetçiyi pazar günü açıklayacağını duyurdu

Organize suç örgütü lideri olduğu iddiasıyla hakkında soruşturma başlatılan Sedat Peker’in videolarındaki iddialar gündemdeki yerini koruyor. 

Ayasofyaya zulüm! Mermerleri paramparça oldu Ayasofyaya zulüm! Mermerleri paramparça oldu

Geçtiğimiz günlerde TRT Haber ekranlarında Süleyman Soylu’nun bir suç örgütü yöneticisinin bir siyasetçiye ‘her ay 10 bin dolar gönderdiği’ şeklindeki açıklamasıyla ilgili tartışmalar devam ederken, Sedat Peker sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla o milletvekilini Pazar günü açıklayacağını söyledi.

İşte Sedat Peker'in o paylaşımı:

"Bazı maaşı namusu kadar olan gazeteciler benim bu pazar Tayyip abiyle helalleşmek için çekeceğim videoyu 14 Haziran’da Sayın Joe Biden ile yapacağı görüşmede Tayyip abinin elini zayıflatmak için çekeceğimin propagandasını yapmaktalar. Yani bana ajan diyorlar Tayyip abiyle helalleşme videosunu 14 Haziran sonrasına bırakıyorum ama söz namus çekeceğim. Bu pazar para alan milletvekilini, pammıköreni ve süslü sülümanı kibrit kutusuna sokacağım.  Kırk yaşından genç kardeşlerim bu hafta çok eğleneceğiz hem de çok."