Mimar Sinan Devlet hastanesinde ‘Domuz gribi’ alarmı!

İstanbul Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi'ne 'Domuz Gribi' şüphesiyle gelen bir hasta sebebiyle hastanede kırmızı alarm ilan edildi.

Mimar Sinan Devlet hastanesinde ‘Domuz gribi’ alarmı!
banner150

İstanbul Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi acilinde ''Domuz Gribi'' şüphesiyle gelen bir hasta nedeniyle hastanede kırmızı alan kapatıldı.

TEST SONUCUNDAN SONRA ORTAYA ÇIKACAK!

Hastane acil bölümünde çalışanlar maskeli dolaşırken hastalanan kadının sonuçları çıkınca kesin nedeninin belli olacağı öğrenildi. Büyükçekmece bir kadın grip şüphesiyle Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi’ne başvurdu. Yaşanan olay sonrası kadının bulgularının halk arasında Domuz Gribi olarak bilinen virüsün özellikleri de taşıyacağı şüphesiyle hastanede olağanüstü hal ilan edildi. Hastanenin acilinde kırmızı alan olarak bilinen bölüme girişi önüne konulan masa ve sandalye ile kapatıldı çalışanlara maske dağıtıldı. Hastalığın kesin nedeninin ise test sonuçlarından sonra ortaya çıkacağı öğrenildi.

İHA

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2020, 13:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.