Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Halk ekmek fabrikasında koronavirüs vakası

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi'ne ait halk ekmek fabrikasında koronavirüs alarmı verildi. Belediye yetkilileri çalışanları için ne kadar önlem alsa da Halk ekmekte çalışan 1 işçinin koronavirüs’e yakalandığı belirtildi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Halk ekmek fabrikasında koronavirüs vakası
banner150

Son günlerde birbiri ardına koronavirüs ile ilgili uyarılar yapılırken dün Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesine ait Halk ekmek fabrikasında 1 işçide covid-19 çıktığı ve Necip Fazıl Şehir Hastanesinde karantina altına alındığı öğrenildi.

Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı ile TTB’nin açıklamaları virüsün mutasyona (değişinim) uğrayarak tehlikeli boyuta geldiği belirtiliyor.

En son alınan bilgiye göre, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi'ne ait halk ekmek fabrikasında çalışan 1 işçide Kovid-19 görülmesi üzerine dün hastaneye kaldırıldığı ve karantina altına alındığı, işçinin isminin U.K olduğu belirtilirken, Halk ekmekte çalışan bir çok işçinin tedirgin vaziyette çalıştığı ifade ediliyor.

İddialara göre Halk ekmek fabrikasına bağlı 1 büfe çalışanı ve 7 içerde çalışanın covid-19 virüsüne yakalandığı, ancak ulaşabildiğimiz kadarıyla yetkililerin güvenlik gerekçesiyle bu konuda kamuoyunu aydınlatıcı bir açıklamadan kaçındıkları görüldü.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi yetkililerinin Halk ekmek fabrikasında koronavirüs vakası ile ilgili kamuoyuna bir açıklama yapıp yapmayacağı merakla bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2020, 16:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adem Kaymaz
Adem Kaymaz - 2 ay Önce

Sayın kanal fırıncılar sana ne kadar akçe verdi? Biz halk ekmeği severek ve güvenerek tüketiyoruz. Bir çalışanında vaka görüldü diye tüm kurumu töhmet altında bırakma zaten senin kanalına güvenmiyorum. Aynı haber başka sitede de çıkarsa belki biraz...

Burak Deniz
Burak Deniz - 2 ay Önce

Helal olsun halk ekmeğe, gizlememiş hemen hastaneye sevk etmiş çalışanını, buradan yöneticilerini tebrik ediyorum.

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.