Dikkat! Eğer bu sorunları yaşıyorsanız...

Bağırsak sorunları günümüzde bir çok insanın yaşadığı sorunlardan bir tanesi. Bağırsak hastalıkları, inflamatuvar bağırsak olarak bilinen mide ve bağırsaklarda meydana gelen sindirim sistemi ile ilgili hastalıklardır. Peki, Bağırsak hastalıkları için hangi bölüme gidilmelidir? İşte haberin detayları...

Dikkat! Eğer bu sorunları yaşıyorsanız...
banner150

Bağırsak hastalıkları günümüzde bir çok insanın günlük hayatını oldukça olumsuz etkiliyor. Karın ağrısı, ishal, mide bulantısı, yorgunluk gibi belirtiler ile kendini gösteriyor. Akut veya kronik durumlar ve kabızlık, divertiküler hastalık ve irritabl bağırsak sendromu dahil olmak üzere çok çeşitli hastalıkları kapsayan bağırsak hastalıkları için hangi bölüme gidilir? İşte cevabı…

BAĞIRSAK HASTALIKLARI

Bağırsak hastalıkları Onikiparmak bağırsağından (duodenum) rektuma kadar bağırsakların herhangi bir bölümünü (ince veya kalın bağırsak) etkileyen hastalıklardır. Terim, akut veya kronik durumları kapsar ve kabızlık, divertiküler hastalık ve irritabl bağırsak sendromu dahil olmak üzere çok çeşitli hastalıkları kapsar.

BAĞIRSAK HASTALIKLARI İÇİN HANGİ BÖLÜME GİDİLİR?

Bağırsak hastalığı olanların hastanelerin Genel Cerrahi ve Gastroenteroloji polikliniklerinden randevu almaları gereklidir.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.