Basen eriten 5 mucizevi yiyecek!

Basen bölgesindeki yağları hızlı bir şekilde eriten 5 mükemmel yiyeceği sizler için araştırdık. İşte basenlerin gitmesini sağlayacak 5 mucizevi yiyecek... Kadınların vücutlarında en çok rahatsız olduğu bölgelerden biri de basenlerdir. Basenlerden kurtulmak için detoks tariflerini uygulayanlar olduğu gibi düzenli olarak uyguladığı egzersiz hareketleri ile basenleri yok etmeye çalışanlarda elbette var. Peki hızlı bir şekilde basenleri eriten yiyecekler hangileri?

Basen eriten 5 mucizevi yiyecek!
banner150

GREYFURT
Kış aylarının vazgeçilmez bir meyvesi olan greyfurt, yüksek miktarda enzim içermesi ve sulu olması yönünden yağ yakımını kolaylaştırır. Greyfurtu posalı ya da posasız olmak üzere 2 farklı şekilde tüketebilirsiniz.

YOĞURT
Yalnızca basen değil göbekte biriken yağları da hızlı bir şekilde yakan yoğurdu tarçın, zencefil veya zerdeçal ile tüketebilirsiniz.

YUMURTA
Uzun süre tokluk hissi bırakarak iştah kesen yumurta, kaslarınızı güçlendirerek yağların yok olmasına katkı sağlar.

ROKA
Salata olarak tüketildiği zaman damakta hoş bir tat bırakan roka, yağ yakımını hızlandıran bir diğer yeşilliklerdendir.

YAĞSIZ TAVUK ETİ
Tavuğun yağsız bölgesinin tüketilmesi halinde tok tutarak sindirimi rahatlatan tavuk etini haftada 3-4 defa tüketebilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.