Sadakatsiz 9. Bölüm FULL İzle (Tek Parça - Son Bölüm)

Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşmakta olan Sadakatsiz dizisinin 9. bölümü büyük beğeni topladı.

Yayınlandığı günden bu yana salı akşamları yayınlanmakta olan Sadakatsiz dizisi farklı konsepti özelliği ile dikkat çekiyor.

9. bölümünün ekranlardaki yerini almasının ardından, kaçıran ve yeniden izlemek isteyen seyirciler Sadakatsiz 9. Bölüm tek parça izlemek için yoğun olarak araştırmalarına devam ediyor. İşte detaylar…

Sadakatsiz 9. bölüm izle. Kanal D ekranlarında ilk bölümü yayınlanan Sadakatsiz 9. bölüm full izle. Sadakatsiz 9. bölüm tamamı seyret. Sadakatsiz 9. bölüm tamamı izle. Sadakatsiz 9. bölüm tek parça tamamı izleyebilirsiniz.

Diziyi Kanal D'in YouTube kanalından veya kendi resmi internet sitesinden keyifle izleyebilirsiniz...

SADAKATSİZ 8. BÖLÜMDE NE OLDU?

Sadakatsiz 25 Kasım Çarşamba yayınlanan son bölümde gerçekler ortaya çıkıyor. Volkan ve Asya artık yolun sonuna geliyor. İkili arasındaki ipler gerildikçe, yalanlar da ortaya çıkmaya başlıyor. Asya, oğlunu kaybetme korkusu yaşıyor. Volkan da onu buradan vurmak için Ali'yi yanına çekecek hamleler yapıyor. Ancak, Ali'nin onu Derin'in evinde bulması olayları karma karışık hale getiriyor. Ali anne ve babasının arasında olanları anlamlandırmaya çalışırken olanlar oluyor... Asya, Ali'ye gerçekleri anlatmanın zamanı geldiğini düşünüyor ve onu alıp gidiyor. Peki bu konuşmalar Ali'yi nasıl etkileyecek? Volkan ve Asya arasındaki gerilim onu nasıl etkileyecek? Asya, oğlunu kaybetme korkusuyla hata yapacak mı? Volkan, bu durumları mahkemede ona karşı kullanacak mı?

YORUM EKLE
YORUMLAR
********
******** - 1 ay Önce

Hani nerede yeni bölüm bide koca başlık full izle yazmışsınız aptalmısınız nesiniz

Bedirhan
Bedirhan - 2 ay Önce

101 bölüm olmasını bekliyecem

Mariyam Hacizade
Mariyam Hacizade - 1 ay Önce

Yorum yok

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.