Sadakatsiz 8. Bölüm Full İzle (Tek Parça - Son Bölüm)

Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşmakta olan Sadakatsiz dizisinin 8. bölümü büyük beğeni topladı.

Yayınlandığı günden bu yana salı akşamları yayınlanmakta olan Sadakatsiz dizisi farklı konsepti özelliği ile dikkat çekiyor.

8. bölümünün ekranlardaki yerini almasının ardından, kaçıran ve yeniden izlemek isteyen seyirciler Sadakatsiz 8. Bölüm tek parça izlemek için yoğun olarak araştırmalarına devam ediyor. İşte detaylar…

Sadakatsiz 8. bölüm izle. Kanal D ekranlarında ilk bölümü yayınlanan Sadakatsiz 8. bölüm full izle. Sadakatsiz 8. bölüm tamamı seyret. Sadakatsiz 8. bölüm tamamı izle. Sadakatsiz 8. bölüm tek parça tamamı izleyebilirsiniz.

Diziyi Kanal D'in YouTube kanalından veya kendi resmi internet sitesinden keyifle izleyebilirsiniz...

SADAKATSİZ 7. BÖLÜMDE NE OLDU?
Sadakatsiz 18 Kasım Çarşamba yayınlanan son bölümde Volkan, Asya'ya karşı kozlarını kullanmaya başlıyor. Oğlunun velayetini alabilmek için Asya'yı geçmişinden vuran Volkan nasıl bir hamle yapacak? Tüm dengeleri değiştiren yüzleşmenin ardından Asya kendini beklemediği bir çıkmaz içinde bulur. Ailesi ile kopma noktasına gelen Derin, Volkan’a sığınırken, işiyle ilgili yaşadığı sorunlar Volkan’ı tümüyle köşeye sıkıştırmıştır. İki tarafın da var gücüyle saldırdığı bu savaştan kimin galip çıkacağı bilinmezken, Asya ve Volkan’ın birbirlerinde açtıkları yaralar her bir darbede daha da derinleşmektedir. Peki bu mücadelede Asya, tek başına mı savaşacak yoksa yanında bu defa birileri mi alacak? Ali, babasının ihanetini öğrenecek mi?

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mrlyldz
Mrlyldz - 9 ay Önce

Salı değil çarşamba akşamı izliyoruz diziyi yanlış bilgi vermeyin

Azada
Azada - 9 ay Önce

Mammadova

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.